Individualios įmonės kūrimas. "Euro skalbykla"


Skalbyklos steigimas. Skalbimo verslas. Skalbyklos steigimui reikia. Individualios įmonės sukūrimas. Spa isorines aplinkos analize. Skalbimo verslas imones. Imoniu kurimas ir stiegimas skaidres. Skalbykla iranga. Individualios imones vidinė aplinka. Savarankiska skalbykla kaunas.

Savarankiško darbo užduotis. Verslo idėja. Įžanga. Įmonės charakteristika. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Organizacijos aplinka. Vidinė aplinka. Tiesioginio ir netiesioginio poveikio išorinės aplinkos veiksniai. Organizacijos socialinė atsakomybė. Planavimas ir strateginis valdymas. Įmonės misija ir vizija. Organizavimas. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Organizacijos kultūra. Literatūros sąrašas.

. Įmonės charakteristika (registravimo tvarka, adresas, registravimo nr. , įmonės kodas, įmonės tipas, veiklos sritis, įmonės vadovas, vidutinis sąrašinis darbuotojų skaičius, aptarnaujantis banšiame darbe yra pristatoma UAB euroskalbykla , Kauno mieste esantis padalinys skalbiu sau . Visose savitarnos skalbyklose sumontuotos pasaulinės skalbimo įrangos gamybos lyderės jav firmos alliance laundry systems naujausios skalbimo, bei džiovinimo mašinos. alliance laundry systems užtikrina aukštą skalbimo kokybę bei greitį.

šiuo metu buvo pastebėtas gana didelis susidomėjimas savitarnos skalbyklų veikla, imta analizuoti jų sėkmių ir nesėkmių priežastis. Tai gana naujas ir dar nepaplitęs būdas skalbti rūbus, tačiau tikimasi, jog taps vis populiaresnis ir dažnai naudojamas. Pastaruoju metu , kai daugėja studentų miestuose, jie neturi tinkamų sąlygų gerai išsiskalbti rūbus, todėl jie ir ieško būdų kaip kokybiškai, pigiai ir greitai išsiskalbti. Todėl ir pristatysiu savitarnos skalbimo paslaugas teikiančią bendrovę.

Esminė verslo pradėjimo sąlyga – turėti originalų verslo sumanymą. Manau, kad kaip tik ši idėja ir yra originali. Taigi šis verslas pasirinktas neatsitiktinai. Tai yra gan nežinoma ir mažai naudojama verslo šaka, todėl rinkoje nėra daug konkurentų. Tuo pačiu verslas yra perspektyvus, nes bėgant laikui visa elektroninė įrankadangi ši įmonė – siekianti pelno, tai prieš ją įregistruojant reikia teisiškai įteisinti lr įmonių įstatymu, kuris reglamentuoja visus tokių įmonių teisinius klausimus.

Registravimo tvarka. Įmonės steigimas Lietuvoje yra reglamentuojamas lr akcinių bendrovių įstatymu . Bendrovės steigėjai sudaro viešą dokumentą, tai yra bendrovės steigimo sutartį, kuri tvirtinama notarinėje kontoroje. Joje turi būsutartį pasirašo visi steigėjai arba jų įgalioti asmenys. Jeigu bent vienas steigėjas yra fizinis asmuo, sutartį reikia tvirinti pas notarą.

Registruojant UAB ir jos įstatus savivaldybėje, reikia sumokėti 500 litų už įstatų įregistravimą. Bendrovė turi būti įregistruota Lietuvos respublikos įmonių rejestre per mėnesius nuo steigimo sutarties sudarymo dienos.

Bendrovė įregistruojama įmonių rejestro įstatymo nustatyta tvarka po to, kai įvyksta steigiamasis akcininkų susirinkimas ir surenkami pradiniai įnašai. Uab įstatinis kapitalas – 10 tūkst. Litų, pinigais ne mažiau kaip vienas ketvirtadalis minėtos sumos.

Uab išduodamas registravimo pažymėjimas ir suteikiamas rejestro numeris.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2010 m.
  • 21 puslapis (5033 žodžiai)
  • Universitetas
  • Severinas
  • Individualios įmonės kūrimas. "Euro skalbykla"
    10 - 1 balsai (-ų)
Individualios įmonės kūrimas. "Euro skalbykla". (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualios-imones-kurimas-euro-skalbykla.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 12:11
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo