Individualios įmonės kūrimas


Įvadas. Verslo idėja. Verslo idėjos formavimas. Verslo idėjos įgyvendinimo planas. Įmonės analizė. Bendra informacija apie įmonę. Įmonės organizacinė struktūra. Įmonės metinis ir strateginis planai. Darbuotojų motyvavimo sistema. Konfliktai ir jū sprendimo būdai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Šiuolaikinės pasaulio bei Lietuvos verslo rinkos yra labai inovatyvios ir nuolat kintančios. Galima teigti, jog įvairių sričių rinkos dažnaiyra perpildytos verslo įmonių, susidariusi itin stipri konkurencija. Taiga naujos verslo įmonės kūrimas – didelis iššukis, reikalaujantis ne tik inovatoriškos verslo idėjos ar finansinių išteklių, tačiau ir žinių, nuoseklaus bei atsakingo planavimo. Būtent tai ir yra vienas iš svarbiausių aspektų, nulemenčių tolimesnę sėkmingą verslo plėtrą. Tai itin svarbu kuriant įmonę, kur konkurencija bei verslo sąlygos gali greitai sužlugdyti net ir geriausia verslo idėją. Todėl šiame darbe bus kuriamas verslo modelis, pagrįstas planavimu, strategijos kūrimu bei būsimos įmonės veiklos analize.

Darbo tikslas: sukurti autoserviso įmonę ir pateikti išsamią kuriamos įmonės analizę.

Šioje dalyje suformuojama verslo idėja bei išanaliuojamos būsimos įmonės stiprybės ir silpnybės, galimybės ir grėsmės. Taip pat pateikiamas verslo idėjos įgyvendinimo planas.

Šiandieninės verslo rinkos yra perpildytos idėjų gausa. Akcentuotina, jogtam tikrų prekių pasiųla dažnai ženkliai viršija pasiųlą. Todėl kuriant verslą, labai svarbu turėti inovatyvią bei patikimą verslo idėją. Pastaroji turėtų pasižymėti šiomis savybėmis:

Kiekviena verslo idėja privalo turėti šias savybes, kuriomis tikimasi sėkmingai ją įgyvendinti. Todėl kuriant verslo idėją,nusprendėme rinktis paslaugų sektorių. Įvertinus tai jog Lietuvoje ir apskritai visame pasaulyje, didėjant autotransporto priemonėms didėja poreikis remontui ir geram aptarnavimui, pasirinkta autoserviso verslo idėja. Planuojama veiklos sritis automobilių remontas. Planuojamos veiklos sritys:

Pasirinkta verslo idėja nėra nauja Lietuvos rinkoje, tačiau augant automobilių skaičiui šalyje, vis dar išlieka poreikis automobilių remontui. Siekiant įsitikinti, jog kuriamas auto servisas gali veikti sėkmingai, sudaryta SSGG analizė (stiprybės, silpnybės, grėsmės ir galimybės).

Šioje dalyje analizuojama įkurta įmonė „UAB AutoFixas“, informuojama apie įmonės misiją i viziją. Taip pat analizuojama įmonės organizacinė struktūra, pateikiamas metinis ir strateginis veiklos planai, parengiama įmonės darbuotojų motyvavimo sistema bei aptariami galimų konfliktinių situacijų sprendimo būdai.

Iš schemoje pateiktos informacijos matyti, jog jog darbuotojai yra tiesiogiai pavaldūs įmonės vadovui. Kiekvienas darbuotojas atsiskaito vadovui apie atliktus darbus bei kylančius nesklandumus.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 111 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2069 žodžiai)
  • Kolegija
  • Boratas
  • Individualios įmonės kūrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Individualios įmonės kūrimas. (2016 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualios-imones-kurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:01
×