Individualios veiklos pagal verslo liudijimą apmokestinimas, jo privalumai ir trūkumai


Individualios veiklos pagal pazyma privalumai ir trukumai. Patentas 2017 privalumai ir trukumai. Naujausi referatai apie individualia veikla. Privalumai ir trukumai darbo pagal verslo liudijimą. Individualios veiklos privalumai ir trukumai. Prekyba pagal verslo liudijima ir apmokest. Individualios veiklos trukumai. Individuali veiklos privalumai ir trukumai. Kaip atrodo verslo liudijimas. Individualios veiklos apmokestinimas referatas.

Apskaitos kursinis darbas. Įvadas. Kas yra verslo liudijimas? Verslo liudijimų išdavimas ir pajamų mokesčio sumokėjimas. Pajamų deklaravimas. Žinių pateikimas mokesčių administratoriui. Verslo liudijimų išdavimas. Minimalaus fiksuoto pajamų mokesčio dydžio apskaičiavimas. Gpmį nustatytos lengvatos. Gyventojų, kurie vykdo individualią veiklą įsigiję verslo liudijimą, psd ir vsd įmokos. Leidžiami atskaitymai, susiję su individualios veiklos pajamų gavimu ir uždirbimu. Leidžiamų atskaitymų sąvoka ir pripažinimas. Neleidžiami atskaitymai. Atskirų rūšių išlaidų priskyrimas leidžiamiems atskaitymams. Pajamų apmokestinamas. Pajamų ir išlaidų apskaitos žurnalas. Išlaidų priskiriamos veiklos išlaidoms, kai veikla vykdoma įsigijus verslo liudijimą. Pirkimo - pardavimo kvitai. Verslo liudijimų statistiniai duomenys. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai. Priedai.


Individuali veikla gali būti vykdoma pagal individualios veiklos pažymėjimą arba įsigijus verslo liudijimą. Kursiniame darbe nagrinėjama individuali veikla, kuri vykdoma įsigijus verslo liudijimą. Verslo liudijimas – tai dokumentas, patvirtinantis fiksuoto pajamų mokesčio sumokėjimą, t. y. už verslo liudijimą yra mokama neatsižvelgiant į asmenų apyvartą ir pelną, atsižvelgiama į asmens amžių, darbingumą, veiklos pobūdį, veiklos vietą. Verslo liudijimai išduodami asmenims, notintiems teikti paslaugas, gaminti gaminius ir juos pardavinėti ar prekiauti, bet ne ilgiau kaip kalendoriniams metams.

Kursinio darbo tiklas – išnagrinėti individualią veiklą pagal verslo liudijumą, apmokestinimą, jo privalumus ir trūkumus.

Darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti, kas yra verslo liudijimas, jo išdavimo sąlygas, veiklos galimybes.

2.Sužinoti, kokie atsiranda mokesčiai įsigijus verslo liudijmą, jų dydį.

3.Atskleisti privalumus vykdant individualią veiklą pagal verslo liudijumą.

4.Atskleisti trūkumus vykdant individualią veiklą pagal verslo liudijimą.

  • Apskaita Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Kristina
  • 24 puslapiai (5240 žodžių)
  • Kolegija
  • Apskaitos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 99 KB
  • Individualios veiklos pagal verslo liudijimą apmokestinimas, jo privalumai ir trūkumai
    9 - 2 balsai (-ų)
Individualios veiklos pagal verslo liudijimą apmokestinimas, jo privalumai ir trūkumai. (2013 m. Kovo 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/individualios-veiklos-pagal-verslo-liudijima-apmokestinimas-jo-privalumai-ir-trukumai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:03