Individualus karjeros planas savarankiškas darbas


Individualus karjeros planas savarankiškas darbas.

Esu ....... Mano gimtasis kraštas yra Jurbarkas. 2013 metais baigiau Antano Giedraičio - Giedriaus Gimnaziją, kurioje įgijau vidurinį išsilavinimą. Dėl to, rašant prašymą į aukštąsias mokyklas, ieškojau tokios specialybės, kur galėčiau save realizuoti. Todėl, pasirinkau tokią specialybę, kuri būtų artimiausia. Tad, šiuo metu, esu 3 kurso studentė ir mokausi Kauno kolegijoje, įstaigų ir įmonių administravimo programą Vadybos ir ekonomikos fakultete.

Šioje studijų programoje mane ypač motyvuoja noras dirbi pagal savo specialybę, kadangi vasaros metu, dar esant studentei dirbau maisto įmonėje pardavėja – kasininke. Dėl to, supratau, jog labiausiai noriu bendrauti ir padėti žmonėms, tad ši pasirinkta specialybė yra būtent tai, ko iš tikrųjų ir ieškojau, tai noras padėti įgyvendinti numatytus planus bei komunikuoti su žmonėmis.

Neturint ilgametės kompetencijos, vien pabaigus Kauno kolegiją ir įgijus administratorės specialybę neužtektų, nes būtų galimybė susiduri su nauja darbo aplinka, naujomis žiniomis ir nauja patirtimi. Dėl to, tam tikru momentu trūkstama įgytų žinių ir tam tikrų sugebėjimų, taip pat dėl menkos patirties ne kas ir priimtų dirbti, tik turint pažįstamųjų ratą. O šiems gebėjimams ar žinioms pasiekti reikės laiko, kuris gali prailginti laiką skirtą karjerai pasiekti. Kadangi, vien įgytų žinių nepakaktų norint įsidarbinti į gerai apmokamą darbą, nes tam reikėtų įdėti daug pastangų, kaip vykti į specialius kursus, mokymus, stažuotes ar komandiruotes. Todėl, galima rizika, kad karjeros pasiekti neleis finansinė padėtis arba toli nuo gyvenamosios vietos įsikūrusi darbovietė, kurioje nebus galimybės dirbti dėl prasto susisiekimo bei brangios kelionės į darbą. Tačiau, visuomet gali įtakoti ir išorinės aplinkybės, kaip ekonominė krizė, galima prarasti norimą darbą įmonėje. Taip pat, galimas variantas, jog dirbant įmonėje gali vykti organizacijos pokyčiai, kaip dviejų įmonių sujungimas, tektų savo nuožiūra atleisti darbuotojus, o tai galima grėsmė ir įmonei.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1788 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Individualus karjeros planas savarankiškas darbas
    10 - 10 balsai (-ų)
Individualus karjeros planas savarankiškas darbas. (2015 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualus-karjeros-planas-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 08:42
×