Individualus mastymo skirtumai


Individualaus mastymo skirtumai. Individualūs bendravimo skirtumai. Kas yra bendravimas ir individualūs skirtumai,. Kas yra individualus bendravimas. Individualus socialinės globos planas. Savianalizes referatas. Individualus socialinis globos planas. Individualius mastimo skirtumas apibudinimas. Individualus pagalbos šeimai planas. Rigidiškumas apie moteris.

Įvadas. Metodika. Rezultatai ir jų analizė. Tyrimo tikslas : atskleisti ir palyginti skirtingo amžiaus moterų mąstymo savybes – rigidiškumą ar labilumą.

Taip pat labia gerai pasirodė 1, 3 ir 10 tiriamosios. Pirmosios atsakymų vidurkis 13,6 trečiosios 12,9 ir dešimtosios tiriamosios atsakymų vidurkis yra 14, pirmos tiriamosios mąstymo pobūdį būtų galima priskirti prie labilumo, nors dvejuose vietose laikas truputi šuoliavio, tai buvo mažas laiko tarpas ir tik du kartus, tad turbūt šį šuolį įtakojo dėmesio nutraukimas. To paties negalima būtų pasakyti apie trečiąją respondent, nes jos laikas šuoliavo ir tie laiko tarpai nebuvo maži pvz: nuo 4s iki 17s. Tai bylotų apie tiriamosios mąstymo rigidiškumą nors jos visų atsakymų laiko vidurkis siekia vos 12,9s. Tą patį butų galima teigti ir apie dešimtąją tiriamąją.

Sunkiausiai sekėsi 4, 5, ir 7 respondentėms. Jų laikas 40,6 30,19 ir 36, nors ketvirtoji tiriamoji iš šios grupės užtruko ilgiausiai tačiau jos laikas labia gražiai nuo pirmojo labirinto iki paskutiniojo tolygiai mažėjo. Šios tiriamosios mąstymo pobūdis yra labilus. Galima būtų atsižvelgti į išmokimo efektą. Tačiau penktoji tiriamoji visiška priešingybė. Jos laikas nenuoseklus, šokinėjantis. Ji labia daug laiko užtruko prie 5 labirinto net 138s. Tad galima teigti, kad šios tiriamosios mąstymo pobūdis atitinka tipiškam rigidiškumui. Septintosios respondentės rezultatuose aiškiai matosi išmokimo efektas, nes pirmiesiams 5labirintam ji užtrukdavo žymiai ilgiau nei antrojoje dalyje.

  • Microsoft Word 62 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (1810 žodžiai)
  • Ieva
  • Individualus mastymo skirtumai
    9 - 1 balsai (-ų)
Individualus mastymo skirtumai. (2012 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualus-mastymo-skirtumai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 03:34
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo