Individualus socialinis darbas


Aprašymas. Problemų sprendimo metodas. Situacijos įvertinimas. Kliento identifikavimas. Situacjos įvertinimas iš įvairių pozicijų. Mikro. Mezo. Makro. Įvairumo aspektas. Klientės problemos ir poreikiai. Pagrindinės T. Išryskėjusios problemos yra. Planavimas. Darbas su klientu. Veiksmų planas. Problemų pirmaeiliškumo nustatymas,. Problemos. Problemų pavertimas į poreikius. Intervencijos lygių įvertinimas kiekvienam poreikiui. Pirminiai tikslai. Sukonkretinimas.

Savo profesinės veiklos praktiką nuo 2013 gegužės 13d. pradėjau atlikto Jono Laužiko specialiojoje mokykloje. Praktikos trukmė apėmė beveik šešias savaites. Praktikos metu veikla buvo gana įvairi ir itin naudinga man kaip būsimai profesionaliai socialinei darbuotojai, visu pirma, dėl to, kad praktikos vietoje susipažinau su nuostabiomis moterimis, kurios, kaip pavyzdys, yra beproto atsidavusios savo darbui ir puikiai jį išmano. Antra, gavau didžiulės patirties dirbant su klientais, renkant ir analizuojant informaciją bei ruošiant problemų sprendimo būdus, taikant socialinio darbo metodus. Praktikos vietoje dominavo bendravimas ir informacijos rinkimas apie ten besimokančių mišrią antrokų klasę, kuri sudaryta iš dviejų skirtingų negalios lygio vaikų, kurių, savaime suprantama, skiriasi ir socialiniai poreikiai- ši klasė dėl mokinių trūkumo sudaryta iš nežymią ir stiprią negalią turinčių vaikų. Svarbu paminėti ir tai, kad mano atvejo klientė V.T. taip pat iš šios klasės.

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (1243 žodžiai)
  • Kolegija
  • Iveta
  • Individualus socialinis darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Individualus socialinis darbas. (2014 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualus-socialinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:35
×