Individulios įmonės veiklos problemos


Imones problemos. Verslo veiklos problemos. Įmonių problemos. Imones problemu analize. Individualiu imoniu likimas. Ymones problemu tyrimas. Imones veiklos problemos referatas. Naujos imones sunkumai referatas. Individualios veiklos problemos. Ivairios imones problemos.

Įvadas. Individualių įmonių ir ūkinių bendrijų samprata. Individuali įmonė. Ūkinė bendrija. Individualių įmonių ir ūkinių bendrijų steigimo organizavimas. Individualių įmonių ir ūkinių bendrijų veiklos problemos. Smulkaus ir vidutinio verslo būklė. Verslo pagrindas – verslininkas. Individualių įmonių ir ūkinių bendrijų savininkų nuosavybės apskaita. Individualių įmonių ir ūkinių bendrijų mokesčiai. Individualių įmonių ir ūkinių bendrijų finansinės problemos. Rinka ir pardavimai. Kaštai ir jų reikšmė įmonių veiklai. Išvados. Literatūros šaltinių sąrašas.

Verslo organizavimas, jo ekonominių bruožų tyrimas grindžiami įvairių praktinių bei teorinių problemų analize. Vienos iš šių problemų išreiškia palyginti paviršutinius verslo ekonominio turinio sluoksnius ir yra lengviau suvokiamos ir išsprendžiamos. Kitos apibūdina gilesnius jo turinio klodus, nėra iki galo suvoktos, išspręstos ir toliau lieka diskusinės. Kuo labiau gilinamės spręsdami verslo organizavimo bei pažinimo problemas, tuo labiau susiduriame su tokiais ne iki galo išspręstais bei nevisiškai suvoktais, diskusiniais klausimais.

Tikras verslas yra kūryba, krytingos naujų, neišbandytų ūkininkavimo bei turto kūrimo būdų paieškos ir atradimai.

Verslui pradėti neužtenka idėjos. Būtina asmenybė, kitaip vadinama verslininku, kuri galėtų planuoti, vadovautis nuojauta, ryžtųsi rizikuoti dėl to, kad klestėtų jos pačios verslas.

Verslininkas apibūdinamas nevienodai. Skirtingi autoriai įvairiai aprašo verslininkus ir skiria jiems laibai įvairių būdo bruožų. Štai kaip verslininką apibūdina jav verslo vadybos centro prezidentas josephas r. Mancuso.

verslininkas nėra nei kritikas, kuris vertina, nei stebėtojas, kuris stebi objektus iš saugaus atstumo. Gerovę kuria veikėjai, nebijantys purvo, dulkių, kraujo ir prakaito. Tai savarankiški kūrėjai, kurie žino ir kas yra aukštumos, ir kas yra dugnas, moka aukotis ir viršyti savo galimybes kad pasiektų savęs vertų tikslų. Verslininkams dažniau nesiseka nei sekasi, ir jie tai supranta dar prieš pradėdami savarankiškai dirbti. Bet kai šie gerovės kūrėjai smunka, pasitinka tai atvirai ir garbingai, o greit jų esybė supranta, jog tai tik poilsio o ne viso gyvenimo vieta. Į jų gretas nepateks tos bevardės būtybės, kurios nežino, kas yra pergalė ir pralaimėjimas, kurios kas savaitę gauna uždarbį už atliktą darbą, kurių rankos dirba svetimame darže. Verslininkas yra kūrėjas nežinantis kur jo likimas yra šiuo metu

Sėkmė biznyje priklauso nuo teisingos ir pagrįstos verslo veiklos strategijos. Kiekviename versle pasitaiko nesėkmių bei kritinių situacijų. Naivu tikėti kad galima dirbti verslininku be jokios rizikos esant sudėtingoms rinkos ekonomikos sąlygoms verslininkams būtina turėti keletą alternatyvų iš kurių galima būtų išrinkti optimaliausią variantą su mažiausia rizika. Svarbu žinoti ir rizikos sumažinimo metodus ir juos taikyti praktinėje veikloje. Tik įvertinus silpnąsias ir stipriąsias puses galima parinkti teisingą verslo strategiją su minimalia rizika ir didžiausiu pelnu. Tai jau repaprasčiausia verslo organizavimo forma yra individuali įmonė.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2011 m.
  • 17 puslapių (5917 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julija
  • Individulios įmonės veiklos problemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Individulios įmonės veiklos problemos. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/individulios-imones-veiklos-problemos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 14:20
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo