Infliacija Lietuvoje ir jos priežastys


Infliacija ir jos priezastys. Infliacijos priezastys lietuvoje. Infliacijos priezastys. Infliacija lietuvoje savarankiska. 2013metų infliacija lietuvoje. Lietuvos infliacijos analize. Infliacijos priezastys lietuvoje 2013. Infliacijos rusys. Nedarbas ir infliacija referatas. Šiandieninė infliacija lietuvoj.

Infliacija ir jos priežasčių Lietuvoje analizė.Įvadas. Infliacija. Infliacija, jos formos. Infliacijos rūšys. Infliacija lietuvoje. Infliacijos priežastys Lietuvoje. Bendrosios pasiūlos infliacija. Bendrosios paklausos augimas ir infliacija. Veiksniai darantys įtaką infliacijai. Infliacijos ir nedarbo ryšys. Trumpojo laikotarpio filipso kreivė. Ilgojo laikotarpio filipso kreivė. Infliacijos padariniai. Infliacijos problemų sprendimo būdai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Taip pat infliacija įtakoja nedarbo lygį , kuris šiandieninėje Lietuvoje yra gan didelis ir dėl to vis daugiau šalies piliečiu emigruoja.

Darbo tikslas – Mūsų darbo tikslas yra išsiaiškinti kas yra infliacija , kokios jos priežastys Lietuvoje bei kaip su ja kovoti. Norėdami patarti kaip ją įveikti, mums teks išnagrinėti infliacijos veiksnius, padarinius ir t.t..

Darbo uždaviniai:

1.išsiaiškinti kas yra infliacija;

2.išsiaiškinti kokios yra infliacijos formos ;

3.nustatyti infliacijos priežastis ir pasekmes;

4.Nustatyti tinkamas ir netinkamas infliacijos mažinimo priemones.

Tyrimo metodai. Mūsų darbe yra panaudojamos statistinės analizės duomenys , Lietuvos statistikos departamento pateikti grafikai, mokslinės analizės, Lietuvos laisvosios rinkos instituto siūlomi metodai ir mokslinė literatūra.

  • Microsoft Word 2676 KB
  • 2012 m.
  • 34 puslapiai (6974 žodžiai)
  • Universitetas
  • Efka
  • Infliacija Lietuvoje ir jos priežastys
    9 - 1 balsai (-ų)
Infliacija Lietuvoje ir jos priežastys. (2012 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/infliacija-lietuvoje-ir-jos-priezastys.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 21:22
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo