Infliacija rūšys ir samprata skaidrės


Ekonomikos skaidrės. Infliacija. Rūšys ir samprata. Infliacija galima apibrėžti. Kaip infliacija paliečia kiekvieną iš mūsų? Infliacija Lietuvoje. Vartojimo prekių ir paslaugų kainų indeksas - visos vartojimo prekės ir paslaugos. Pagrindinių vartojimo prekių ir paslaugų vidutinės mažmeninės kainos Lietuvoje. Metinė infliacija – parodo kiek vartojimo prekės ir paslaugos pabrango per metus. Pagal SVKI apskaičiuota mėnesinė Lietuvos infliacija. Infliacijos rūšys. Hiperinfliacija Stagfliacija Defliacija. Hiperinfliacija - tai ypač aukšta infliacija. Stagfliacija - tai didelė infliacija ekonomikos nuosmukio ir didelės bedarbystės metu. Defliacija - tai bendros prekių ir paslaugų kainų mažėjimas. Infliacijos trūkumai. Nuvertėja indėliai Nuvertėja santaupos Nukenčia skolintojai Sumažėja žmonių. Infliacijos privalumai. Ekonomikos augimas Paskola su fiksuota palūkanų norma atsiduria geresnėje padėtyje Padidėja ūkio konkurencingumas. Infliacijos priežastys. Netikėtas kainų augimas, kuris mažina vartojimą vartojimo augimas. Infliacija ir makroekonominiai rodikliai. Infliacijos ir BVP Infliacija ir žaliavos Infliacija ir bazinės palūkanų normos. Išvados. Investuojant infliacijai reikia skirti deramą dėmesį, siekti.


Pagrindinių vartojimo prekių ir paslaugų vidutinės mažmeninės kainos Lietuvoje.

Metinė infliacija – parodo kiek vartojimo prekės ir paslaugos pabrango per metus. Suderintas vartotojų kainų indeksas (SVKI) – tai tam tikras „vartotojų infliacijos“ kainų indeksas, nusakantis vidutinį kainų pokytį per tam tikrą laiko tarpą.

Nuvertėja indėliai Nuvertėja santaupos Nukenčia skolintojai Sumažėja žmonių, gyvenančių iš pastovių pajamų perkamoji galia Hiperinfliacija .

Investuojant infliacijai reikia skirti deramą dėmesį, siekti, kad investicinė grąža visada būtų didesnė negu infliacija.

  • Ekonomika Skaidrės
  • 2015 m.
  • Milda
  • 17 puslapių (321 žodis)
  • Ekonomikos skaidrės
  • MS PowerPoint 2452 KB
  • Infliacija rūšys ir samprata skaidrės
    10 - 8 balsai (-ų)
Infliacija rūšys ir samprata skaidrės. (2015 m. Balandžio 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/infliacija-rusys-ir-samprata-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:06