Informacija turizmo logistikoje referatas


Logistikos samprata. Turizmo paslaugų informacinė logistika ir jos reikšmė07. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas: suvokti informacijos turizmo logistikoje reikšmę.

Darbo uždaviniai:

1. Išsiaiškinti informacijos turizmo logistikoje sampratą;

2. Aprašyti informacijos turizmo logistikoje esmę ir panaudojimo reikšmę.

Vienas tokios integracijos logistikos procese tikslų yra pasikeitimas duomenimis, įmonės turi įvairias informacijos talpinimo bei apdorojimo sistemas. Skirtingi informacijos perdavimo ir archyvavimo metodai dažnai sukuria sunkumus tarp žmonių, o informacija gali būti perduota su klaidomis. Logistikos sistema yra sudėtinga, organizuota ekonominė sistema , susidedanti iš elementų (grandžių), susijusių vientisame materialinių, informacini ų ir finansinių srautų procese .Todėl informacijos logistikos integracija svarbi tiek gamybos, tiek paslaugų versle .Informacija turi būti lengvai pasiekiama ir prieinama , taip pat ji turi išpildyti suvoktus lūkesčius.

Nacionaliniam verslui tampant tarptautiniu, logistikos mokslas sprendžia ir tam tikrus specifinius aprūpinimo ir paskirstymo tarptautinėje rinkoje klausimus. Lietuvai pereinant į informacinę visuomenę , vienu metu reikia kompleksiškai spręsti sudėtingus socialinius-ekonominius uždavinius. Dauguma literatūros šaltinių pateikia logistikos apibrėžimus, kurie apima ir informacijos srautų judėjimą . Informacinė logistika yra susijusi su racionaliu informacinių srautų valdymu , naujų galimybių paieška ir reikiamos informacijos perdavimu reikiamu laiku reikiamoje vietoje. Informacijos logistika yra tik viena logistikos rinkos rūšis.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (1234 žodžiai)
  • Universitetas
  • Oksana
  • Informacija turizmo logistikoje referatas
    10 - 5 balsai (-ų)
Informacija turizmo logistikoje referatas. (2015 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacija-turizmo-logistikoje-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 01:31
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo