Informacija vadyboje


Informacijos klasifikavimas vadyboje. Analizė vadyboje. Swot analize vadyboje. Kokia knyga yra informacija vadyboje?. Tyrimo metodai vadyboje. Vadybininko poreikio tyrimas (skelbimų analizė ir sintezė).

Turinys. Įvadas. Informacijos esmė. Informacijos sklaida. Informacijos poreikio nustatymas. Informacijos klasifikavimas. Informacijos keliami reikalavimai. Informacijos pasikeitimo reikšmė ir funkcijos. Komunikacijos proceso esmė. Komunikacijos perdavimo kanalai. Komunikacijos proceso barjerai. Išvados. Literatūra.

Tyrimo problemos aktualumas. Įmonės nuo neatmenamų laikų stebi, analizuoja ir bando įvertinti tiek save, tiek mus supančią aplinką. Jeigu ta aplinka arba mūsų pačių savybės netenkina mūsų poreikių, bandome tokią situaciją pakeisti, valdyti. Visiems šiems ieškojimams yra reikalinga informacija – jos ieškome, ją kaupiame, bandome apibendrinti ir panaudoti savo poreikiams. Jeigu poreikiai nedideli ir veikla nesudėtinga, informacijos tvarkymas nereikalauja daug pastangų. Tam pakanka natūralių žmogaus sugebėjimų. Seniausiai iškilo duomenų registravimo, saugojimo ir perdavimo didesniais atstumais problemos. Jas sprendžiant buvo sukurtos rašto, telegrafo, telefono ir kitokių ryšio priemonių sistemos. Kalbant apie vadovą, vadovo darbo objektas yra informacija apie organizacijos aplinką, veiklą, organizacijos narių sugebėjimus ir norus, o jo darbo produktas yra valdymo sprendimai (stoškus, 2002).

Probleminis klausimas – kokia informacija yra svarbiausia įmonėje ir kaip ją susisteminti?

Tyrimo objektas – informacija vadyboje ir kaip ji susisteminama.

Darbo tikslas – išnagrinėti informaciją vadyboje ir jos sistemingumą.

Tyrimo uždaviniai:

Susipažinti su vadybos informacija.

Kuo daugiau sužinoti kokia būna informacija vadyboje.

Kuo tiksliau išsiaiškinti koks yra darbuotojų ir vadovo informotumas.

Tyrimo metodai – literatūros analizė, sintezė, duomenų lyginimas, klasifikavimas.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (4429 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agne
  • Informacija vadyboje
    10 - 1 balsai (-ų)
Informacija vadyboje. (2012 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacija-vadyboje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 16:49
×