Informacijos asimetrija mano ateinančių vasaros atostogų metu


Kelionė į ispaniją.

Vasara – puikus metų laikas, kai norisi pabūti gamtoje, pasidžiaugti saule ir šiluma. Žinoma, vasara labiausiai laukiama dėl to, kad sesijai pasibaigus laukia ilgos atostogos.

Šią vasarą nusprendėme išvykti atostogauti į užsienį. Kelionių agentūroje gavome puikų pasiūlymą sausio 22 dieną visa šeima išvykti atostogauti į Ispaniją. Nutarėme keliauti į vieną nuostabiausių Ispanijos regionų Kosta Dorada, pietryčių Katalonijoje. Agentūros darbuotoja rekomendavo penkių žvaigždučių viešbutį, kuris „idealiai“ tinka šeimos atostogoms Ispanijoje. Užsisakėme paslaugą „viskas įskaičiuota“, kuri numato ne tik viešbučio paslaugas, bet ir maitinimą prie jūros. Į kelionės kainą įskaičiuotos lėktuvo paslaugos (maistas, kaina už kurą) ir viešbučio paslaugos. Mus informuoja, kad gyvensime erdviame kambaryje keturiems asmenims. Ilgai nesvarstę priimame sprendimą keliauti į vieną populiariausių Ispanijos kurortinių miestelių – Salou ir apsistoti kelionių agentūros darbuotojos rekomenduotame viešbutyje Salou Park.

  • Ekonomika Rašinys
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (906 žodžiai)
  • Viktorija
  • Informacijos asimetrija mano ateinančių vasaros atostogų metu
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacijos asimetrija mano ateinančių vasaros atostogų metu. (2013 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-asimetrija-mano-ateinanciu-vasaros-atostogu-metu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:47
×