Informacijos dydžiai, jos matavimo vienetai


Informacijos matavimo vienetai. Referatas informacijos matavimas. Informacines matavimo vienetai. Informacija ir jos vienetai. Informacija ir jos matavimo vienetai. Referatas apie matavimo vienetai. Informacijos dydžiai jos matavimo vienetai.

Informacijos dydžiai, jos matavimo vienetai. Informacija gali būti bet kas, jos pilna visur. Paprasčiausias pavyzdys: visa tai ką matote yra ne kas kitas, o informacija. Ji, kaip ir bet kas kitas, turi savo matavimo vienetus. Saugoma ji bet kur: žmogaus atmintyje, popieriuje, diskuose ir taip toliau. Suvokti dokumentų aplanko informacijos kiekį nesunku: tereikia pažvelgti į jo storį ir aplinkui besimėtančius lapus (kuo daugiau lapų - tuo daugiau informacijos), su kompiuteriais kiek sudėtingiau - kompiuterio atmintis neapčiuopiama, nematoma plika akimi. Taigi galime spręsti, kad "popierinė" informacija matuojama lapais, o kompiuterio informacija matuojama specialiais vienetais - baitais. Literatūra.

Informacija gali būti bet kas, jos pilna visur. Taigi galime spręsti, kad popierinė informacija matuojama lapais, o kompiuterio informacija matuojama specialiais vienetais - baitais.

Baitas (angl.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (896 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Virginija
  • Informacijos dydžiai, jos matavimo vienetai
    10 - 2 balsai (-ų)
Informacijos dydžiai, jos matavimo vienetai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-dydziai-matavimo-vienetai.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 23 d. 08:20
×