Informacijos ir duomenų apsauga lietuvoje


Informacijos apsauga lietuvoje. Informacijos apsauga referatas. Informacijos ir duomenų saugumas skaidres. Informacijos apsauga konspektas. Duomenu apsauga skaidres. Referatas informacijos apsauga. Duomenų apsauga lietuvoje referatas. Referatas informacijos apsauga kompiuterije. Referatas: duomenu apsauga lietuvoje. Referatas informacijos ir duomenu apsauga lietuvoja.

Įžanga. Kas yra informacija. Kas yra duomenys. Informacijos apsauga. Kam reikalinga informacijos apsauga? Informacijos apsaugos priemonės. Kompiuteriniai virusai. Kas yra kompiuterinis virusas. Kompiuterinių virusų tipai. Duomenų apsauga lietuvoje. Duomenų apsauga. Ką daro asmens duomenų apsaugos inspekcija? Bendrosios informacijos apsaugos priemonės. Informacijos šaltiniai.

Prieš pradedant kalbėti apie informacijos bei duomenų apsauga, pirma reikia pasiaiškinti kas yra informacija ir kas yra duomenys.

Žodžiai informacija ir duomenys yra dažnai naudojami apibūdinti vieną ir tą patį dalyką. Šie terminai yra panašūs, tačiau turi skirtumų.

Šiais laikais dar nėra sukurta tobulų sistemų informacijai saugoti. Niekas negali 100% garantuoti, kad jūsų informacija yra saugi. Tačiau šiuolaikinės technologinės priemonės gali garantuoti pakankamai aukštą informacijos saugumo lygį.

Kasdien galime pamatyti straipsnių internete, išgirsti per radiją ar pamatyti per televiziją apie nusikaltimus bei chuliganizmą internete. Žmonėms ir įmonėms trūksta informacijos apie grėsmes, galinčias kilti verslui bei informacijos apsaugą.

Daugelis žino, kas yra pašto šiukšlės ar virusai, tačiau nežino daugelio kitų dalykų, kurie kelia grėsmę jų kompiuteriams bei informacijai.

Informacijos apsauga apsaugo informaciją nuo klaidų ar informacijos praradimo, apsaugo informaciją nuo neteisėtų naudojimų, iškraipymo. Be informacijos apsaugos programų būtų labai sunku naudotis kompiuteriu, mūsų kompiuterius kasdien puldinėtų virusai, naikintų turima ir mums reikalingą informaciją. Kiekvienas galėtų įsilaužti į kompiuteri ir pavogti arba ištrinti svarbią informaciją.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (788 žodžiai)
  • Sofija
  • Informacijos ir duomenų apsauga lietuvoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Informacijos ir duomenų apsauga lietuvoje. (2012 m. Lapkričio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-ir-duomenu-apsauga-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 19:20
×