Informacijos ir komunikacijos technologijos samprata


Informacijos ir komunikacijos technologijos konspektas. Komunikacijos samprata referatas. Informacinės ir komunikacinės technologijos. Komunikacijos samprata. Informacines komunikacines technologijos. Komunikacijos kursinis technologijos. Informacinės ir komunikacinės technologijos konspektas. Informacinės komunikacinės technologijos versle diplominis darbas. Informacines komunikacines technologijos tai. Informacinės komunikacinės technologijos ir informacines technologijos.

Informacijos technologiją galima suprasti kaip priemonių ir metodų informacijai apdoroti visumą. Informacijos apdorojimas kompiuteriu taip smarkiai plinta, yra toks patogus, kad daugelio darbų be šios priemonės negalime beįsivaizduoti. Dažnai girdime terminą ,,informacijos technologija" ir “komunikacijos technologija” arba kartu “informacijos ir komunikacijos technologija”. Vis dažniau vartojame žodžius "teleryšiai" arba "telekomunikacija", reiškiančius tą patį – informacijos perdavimą, apdorojimą per atstumą (graikų k. Tele reiškia esantį toli, nutolusį). Šiame junginyje abu žodžiai vienodai svarbūs. Žodis ,,technologija" vartojamas nuo senų laikų. Jis kilęs iš graikų k. Žodžių techne + logos. Pirmasis reiškia meną, amatą, o antrasis įvardija sąvoką, žodį.

Dažnai girdime terminą ,,informacijos technologija ir komunikacijos technologija arba kartu informacijos ir komunikacijos technologija . Vis dažniau vartojame žodžius teleryšiai arba telekomunikacija , reiškiančius tą patį – informacijos perdavimą, apdorojimą per atstumą (graikų k. Tele reiškia esantį toli, nutolusį).

šiame junginyje abu žodžiai vienodai svarbūs. Žodis ,,technologija vartojamas nuo senų laikų. Jis kilęs iš graikų k. Žodžių techne + logos.

Technologijos sąvoka dažniausiai vartojama gamybos sferoje ir suprantama kaip procesų, reikalingų tam tikrai produkcijai pagaminti, visuma. Ne vienas girdėjome apie knygų įrišimo, automobilių gamybos, verpimo, siuvimo technologijas. Norint padaryti net ir menkiausią daiktelį, reikia žinoti jo gamybos technologiją: kaip ir kokiais įrankiais daryti.

Informacijos komunikacijos technologija - priemonių ir būdų, informacijai apdoroti ir perduoti visuma.

Taigi informacijos ir komunikacijos technologija apima įvairius metodus ir priemones, skirtus duomenims apdoroti: rinkti, rūšiuoti, rikiuoti, laikyti, perduoti bei kitaip tvarkyti kompiuteriu. Čia pabrėžiamas žodis ,,kompiuteris . Mat informacija visuomenei visuomet buvo aktuali, tik jai apdoroti anksčiau nebuvo sukurta visiems prieinamų priemonių ir tuo užsiiminėjo nedidelis specialistų būrys.

Norint ką nors daryti su informacija, visų pirma reikalinga darbo su ja priemonė - tam tikra techninė įranga; toliau, reikia žinoti, kaip tą informaciją apdoroti, Turėti tam tikrų darbo su informacija įgūdžių.

  • Informatika Konspektas
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2011 m.
  • 2 puslapiai (1009 žodžiai)
  • Informacijos ir komunikacijos technologijos samprata
    8 - 1 balsai (-ų)
Informacijos ir komunikacijos technologijos samprata. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-ir-komunikacijos-technologijos-samprata.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 13:09
×