Informacijos ir komunikacijos valdymas


Informacijos valdymo vaidmenys. Informacijos ir komunikacijos valdymas imoneje. Kursinis darbas informacijos ir komunikacijos caldymas.

Uab „blasteris“ informacijos ir komunikacijos valdymas. Santrauka. Įvadas. Uab ,,blasteris” veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Informacijos ir komunikacijos valdymo teorijos analizė. Informacijos ir komunikacijos sąvoka ir principai. Informacijos ir komunikacijos vaidmuo organizacijoje. Informacijos ir komunikacijos valdymas organizacijoje. Uab „blasteris“ informacijos ir komunikacijos valdymas. Uab ,,blasteris“ veiklos charakteristika. Tyrimo metodika. Uab ,,blasteris“ informacijos ir komunikacijos valdymo tyrimas ir rezultatų analizė. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas. Priedų sąrašas.

Darbe yra suformuluotos informacijos ir komunikacijos valdymo tyrimo, organizavimo ir užtikrinimo problemos, numatytas darbo tikslas – išanalizuoti informacijos ir komunikacijos valdymo teorinius aspektus, bei įvertinti UAB „Blasteris“ informacijos ir komunikacijos valdymą. Tikslui pasiekti iškelti uždaviniai: susipažinti su informacijos ir komunikacijos teoriniais aspektais, t.y. informacijos ir komunikacijos sąvoka ir principais, vaidmeniu organizacijoje ir valdymu organizacijoje; bei įvertinti UAB „Blasteris“ informacijos ir komunikacijos valdymą.

Teorinėje dalyje, remiantis įvairia moksline literatūra išanalizuota informacijos ir komunikacijos sąvoka ir aspektai, bei vaidmuo ir valdymas organizacijoje. Teorijos analizė parodė, kad įvairūs autoriai skirtingai apibūdina informacijos ir komunikacijos valdymą, bet visi autoriai sutaria dėl to, kad informacijos ir komunikacijos valdymas yra vienas iš svarbiausių organizacijos efektyvios veiklos sudedamųjų dalių. Konkrečios organizacijos tyrimas parodė, kad organizacija palaiko pakankamai gerai valdo informaciją ir komunikacija, tik reikėtų daugiau dėmesio skirti darbuotojų pageidavimams, bei siūlymams. Ir toliau kelti darbuotojų kvalifikaciją įvairiuose seminaruose; bendrovė turi palaikyti gerus ryšius su tiekėjais.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (4666 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jekaterina
  • Informacijos ir komunikacijos valdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacijos ir komunikacijos valdymas. (2013 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-ir-komunikacijos-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 08:29
×