Informacijos kiekio matavimas Laikmenos skaidrės


Informacijos kiekio matavimas. Laikmenos. Kompiuterinės informacijos matavimas. Ilgiui masei. Kompiuterinės informacijos matavimo vienetai. Kompiuterinės informacijos matavimo. Yra dviejų rūšių Vidinės (Pastovioji. Skaitmeninis vaizdo diskas. Skaitmeninis vaizdo diskas yra tokių pat matmenų kaip kompaktinis diskas. Atmintukas. Atmintukas – tai laikmena, nereikalaujanti specialaus skaitymo ir /arba rašymo įtaiso kompiuteryje. Standieji diskai. Standieji diskai yra pagrindinė duomenų laikymo kompiuteriuose priemonė. Atminties kortelė. Atminties kortelės naudojamos duomenims kaupti mobiliuose telefonuose. Magnetinis-optinis diskas. Magnetinis-optinis diskas yra didelės talpos (nuo 128MB iki.

Ilgiui, masei, laikui ir kietiems dydžiams matuoti yra sukurti matavimo prietaisai ir įvesti matavimo vienetai. Tarptautinėje matavimų sistemoje SI pagrindiniai matavimo vienetai yra metras, kilogramas, sekundė, o didesni apibrėžiami kaip 10 kartotiniai. Pavyzdžiui: kilo.. Reiškia 1000, mega... 1000000 ir pan.

Kompiuterinės informacijos matavimo vienetai yra: Bitas Baitas (Jį sudaro 8 bitai) Kilobaitas (1024 kartus didesnis už baitą) Megabaitas (2048 kartus didesnis už kilobaitą) Gigabaitas (3072 kartus didesnis už megabaitą Terabaitas (4096 kartus didesnis už gigabaitą).

Yra dviejų rūšių: Vidinės (Pastovioji, operatyvioji, vaizdo, spartinančioji Išorinės (Standusis diskas, diskeliu, kompaktinis diskas, tt.).

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 367 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (362 žodžiai)
  • Mantas999
  • Informacijos kiekio matavimas Laikmenos skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Informacijos kiekio matavimas Laikmenos skaidrės. (2014 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-kiekio-matavimas-laikmenos-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 23:00
×