Informacijos kiekis


Įvadas. Darbo tikslas. Šio savarankiško darbo tikslas – siekti raštingumo, ugdyti ekonomines žinias, susijusias su informacijos svarba sprendimų priėmimui ir asimetrine informacija, naudoti literatūrą susijusią šia tema ir kitus informacijos šaltinius. Pagrindiniai uždaviniai. Atlikus šį savarankišką darbą, suradus tinkamos medžiagos apie asimetrinę informaciją ir apie informacijos vaidmenį priimant sprendimus bei praplėtus ekonominį akiratį, turim. Suprasti informacijos kiekio problemą. Žinoti ar informacija yra svarbi sprendimų priėmimui. Žinoti kas yra asimetrinė informacija. Informacijos kiekio problema. „Protingos organizacijos pripažįsta informaciją kaip svarbiausią. Mūsų epochos turtą“. Informacijos vaidmuo sprendimų priėmimo procese. Asimetrinė informacija. Išvados. Naudota literatūra.

Atlikdamos šį savarankišką darbą patobulinome savo raštingumą, sužinojome apie asimetrinę informaciją, informacijos kiekio problemą, informacijos svarbą priimant sprendimus. Naudojomės knygomis ir informaciniais straipsniais internete , kuriuose radome informacijos šia tema.

Įvykdėme šiuos uždavinius:

1.Supratome, jog ekonomikoje tiek informacijos stoka, tiek jos perteklius daro žalą efektyvumui, todėl turi būti pasiekta pusiausvyra.

2.Sužinojome, kad informacija yra labai svarbi sprendimų priėmimui, jeigu ji yra susisteminta ir ja mokama naudotis.

3.Asimetrinė informacija tai yra ekonomikoje naudojamas terminas, kai viena sandorį sudaranti pusė žino daugiau negu kita. Įprastai pardavėjas žino daugiau apie produktą negu pirkėjas.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 84 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2843 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Informacijos kiekis
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacijos kiekis. (2014 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-kiekis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 07:23
×