Informacijos laikmenos istorija ir laikmenų rūšys


Įvadas. Primityvios informacijos laikmenos. Optinės informacijos laikmenos. Kompaktiniai diskai (cd). Trumpa istorija. Skaitmeninis universalus diskas (dvd). Vienasluoksniai ir dvisluoksniai dvd diskai. Dvd-video. Trumpa istorija. Blue-ray diskai. Blu-ray 5rangos technologija. Trumpa istorija. Fmd diskai. Magnetinės informacijos laikmenos. Floppy disk (fdd). Magnetinių diskų kaupiklis (hdd). Trumpa istorija. Informacijos saugojimas hdd. Magnetinės juostos. Trumpa istorija. Elektroninės informacijos laikmenos. Atminties kortelės. Compactflash kortelės tipas. Secure digital ir multimediacard kortelių tipai. Xd kortelės tipas. Memory strick kortelės tipas. Smart media kortelės tipas. Usb atmintukas. Dalykinė rodyklė. Literatūros sąrašas.


Laikui bėgant bei visuomenės poreikiams keičiantis ėmė kurtis kur kas sudėtingesnės informacijos laikmenų rūšys tokios kaip: optinės, magnetinės ir elektroninės. Aš net neabejoju, kad dauguma šiuolaikinės visuomenės žmonių naudoja informacijos laikmenas ir geba jas apibūdinti, bet tai gali padaryti kur kas paprasčiau, tai yra pavyzdžiais: CD, DVD, USB atmintukas (žiūrėti 17 psl. ) ir kita. Toks paaiškinimas taip pat yra visiškai teisingas. Kiekvienas žmogus turi teisę rinktis kokia informacijos laikmenos rūšis jam yra priimtiniausia ir patogiausia naudotis.

Taigi šiame darbe susipažinsime ne tik su pačiomis pirmosiomis informacijos laikmenomis, bet taip pat su trimis pagrindinėmis laikmenų rūšimis. Maža to, išmoksime jų atsiradimo istoriją, atskirti vieną nuo kitos bei sužinosime kokios yra informacijos laikmenų rūšių talpos.

  • Microsoft Word 280 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (3448 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Informacijos laikmenos istorija ir laikmenų rūšys
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacijos laikmenos istorija ir laikmenų rūšys. (2014 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-laikmenos-istorija-ir-laikmenu-rusys.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 07 d. 00:09
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo