Informacijos laikmenos skaidrės


Informacijos laikmenos. Gyvename naujame, greitai besikeičiančiame pasaulyje. Eletroninės informacijos laikmenos. Pastovioji atmintis – ROM Operatyvioji atmintis – RAM Spartinančioji atmintis – CACHE. Flash atmintinės. Šiuolaikinei Flash diskai naudoja USB. Kompaktiniai diskai (CD). Kompaktinė plokštelė arba kompaktinis diskas (angl. CD („Kompaktinis diskas“) – tai yra mažas plastikinis diskas su atspindinčiu metaliniu paviršiumi. CD-ROM disko fiziniai parametrai. DVD įtaisai. Buitiniai DVD įtaisai. Taigi žinant šias.

Šiuolaikinei Flash diskai naudoja USB 2.0 ryšio technologiją.. Tačiau šiuo metu jie neišnaudoja viso savo greičio, 480 Mbit / s (60MB / s), kurį USB 2.0 Hi-Speed specifikacija palaiko ir tai yra dėl techninių trūkumų būdingų NAND atmintinėms. Greičiausias diskai šiuo metu naudoja dvigubą kanalo valdiklį, nors ir jis vis dar žymiai atsilieka savo perdavimo sparta kuri galima iš dabartinės kartos kietųjų diskų.

Taigi žinant šias laikmenų specifikacijas galima spręsti jog geriausia išties (kaip ir minėjau pradžioje) informacijos kaupimo ir saugojimo laikmena yra USB Flash atmintinė kuri ne tik, kad kompaktiška bet ir sparčiai tobulėjanti. Kasmet jų atsiranda tikrai labai daug ir tikrai gerų ir su priimtina kaina, taigi kiekvienas vartotojas gali išsirinkti sau priimtiniausia variantą ir tai itkrai nebus bevertė investicija į daiktą kurios naudojimasis tikrai bus malonus ir greit atliekamas procesas.

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 251 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (370 žodžiai)
  • Ciz
  • Informacijos laikmenos skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Informacijos laikmenos skaidrės. (2014 m. Gruodžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-laikmenos-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 06:42
×