Informacijos paieška Nemokamos interneto naršyklės


Įvadas. Google chrome[3]. Istorija. Savybės. Firefox [2]. Istorija. Savybės. Opera [1]. Istorija. Savybės. Privalumai/trūkumai. Išvados. Šaltiniai.


Naujųjų technologijų amžiuje žmonės nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be telekomunikacijų. Radijas, telefonas, telegrafas, net ir paštas nuėjo į antrą planą. Šiomis dienomis vis labiau tampa reikalingesnis ir populiaresnis internetas, kaip bendravimo - komunikacijos, informacijos ir net kaip kūrybos erdvė. Visose įstaigose, visuose namuose, viešosiose erdvėse – internetas neatsiejama dalis. Kartu su naujausiųjų technologijų vystymusi auga ir žmonių poreikis gauti daugiau informacijos, todėl žmonėms reikalingi specializuoti įrankiai, kad galėtų laivai, patogiai naudotis ir dirbti internetu.

Šiuolaikiniame gyvenime pilna įvairiausių technologijų, nuo išmaniojo laikrodžio iki interneto. Taigi, dabartiniame amžiuje yra labai reikalingas toks daiktas, kaip internetas. Mano nuomone, beveik nei vienas dabartinis žmogus neįsivaizduoja gyvenimo be interneto. Todėl nes, interneto pagalba mes surandame mums reikiamą informaciją. Taip pat todėl yra sukurtos nemokamos interneto naršyklės, kurių pagalba mes surandame informaciją kurios ieškome, greičiau ir paprasčiau. Šios naršyklės yra prieinamos kiekvienam žmogui, nes jos yra nemokamos.

  • Microsoft Word 235 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1019 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernesta
  • Informacijos paieška Nemokamos interneto naršyklės
    10 - 1 balsai (-ų)
Informacijos paieška Nemokamos interneto naršyklės . (2017 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-paieska-nemokamos-interneto-narsykles.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 08:11
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo