Informacijos paieška


Informacijos paieska referatas. Informacijos paieška žiniatinklyje referatas. Darbo paieska ineternete referatas. Leidinio papildymas grafiniais objektais ir maketavimas. Referatai informacijos paieska internete. Referatas informacijos paieska internete.

Retrospektyvioji informacijos paieška. Einamoji paieška. Naujausia informacija. Paieškos sistemos. Ruošiant bet kokį darbą ar naują projektą, pirmiausia reikia surinkti ir susipažinti su anksčiau publikuotais darbais dominančia tema. Tai reiškia, kad reikia atlikti retrospektyviąją informacijos paiešką. Patogiausias ir operatyviausias kelias ieškoti reikalingų pirminių informacijos šaltinių (knygų, žurnalų straipsnių ir t.t.) - naudotis bibliografinėmis duomenų bazėmis. Pastaruoju metu beveik visos bibliografinės duomenų bazės yra prieinamos Internete tiesiogiai iš leidėjų ir per įvairias informacijos paieškos tarnybas. Šios duomenų bazės leidžiamos ir kompaktiniuose diskuose (CD-ROM), kuriuos galima prenumeruoti.
  • MS PowerPoint 440 KB
  • 2010 m.
  • 7 puslapiai (124 žodžiai)
  • Informacijos paieška
    10 - 1 balsai (-ų)
Informacijos paieška. (2010 m. Birželio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-paieska.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 23:33
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo