Informacijos perdavimo sistemos


Referatas kas yra telekomunikacijų sistemos. Radzio skaidres. Informacijos perdavimo sistemu kursinis projektas. Informaciju perdavimo sistemos. Informacijos perdavimo technologijos spera. Siunčiant radžio programas. Skaitmenines perdavimo sistemos. Informacijos perdavimo technologijos speros. Referatas apie telekomunikacijų sistemas. Informacijos perdavimo sistemos konspektas.

Informacijos perdavimo sistemos. Telekomunikaciniu tinklų kvalifikavimas. Paketų komutavimas. Telekomunikacijų paslaugos. Telekomunikacinių tinklų struktūra. Tinklų rekomendacijos ir standartai. Informacijos perdavimo sistemos. Dažninis kanalų atskyrimas. Analoginis–skaitmeninis keitiklis.

Telekomunikacijų tinklai yra skirti pasikeisti informacijai tarp vartotojų. Didesnė dalis pasikeitimo informacijos atveju yra realizuojama dialogo forma. Informacija gali būti siunčiama tampat iš vieno siuntimo įrenginio daugeliui vartotojų (pvz.: televizija, siunčiant radžio programas). Pastaruoju metu atsirado dar viena informacijos gavimo forma, tai ryšys pagal pareikalavimą. Tai reiškia, Tai reiškia, kad vartotojas jam patogiu laiku gali gauti pasirinkta informaciją.

Telekomunikacijų tinklų teikiamos balso, vaizdo ir duomenų perdavimo paslaugos. Priklausomai nuo perduodamos informacijos rūšies yra keičiamos atitinkamos telekomunikacijų tarnybos, kurios būtent ir teikia paslaugas vartotojui. Tai gali būti: telefonų tarnyba duomenų perdavimo, faksimilinio ryšio, distancinio valdymo, saugos ir kt.

  • Microsoft Word 128 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1906 žodžiai)
  • Artur
  • Informacijos perdavimo sistemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Informacijos perdavimo sistemos. (2012 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-perdavimo-sistemos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 12:54
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo