Informacijos samprata projektas


Informacijos samprata. Kas yra informacija? Kas yra žinios? Kas yra duomenys? Kaip klasifikuojama informacija pagal perdavimo šaltinį? Kaip klasifikuojama informacija pagal apdorojimo pobūdį? Kas yra informacijos šaltiniai?. Kokios bendriausios informacijos šaltinių grupės? Kas yra informacijos saugyklos?. Kokias informacijos saugyklas žinote? Kas yra informacijos procesai?. Kokius procesus žinote? Kas yra kalba, ženklai, abecėlė? Kas yra kodas, kodavimas? Ką nagrinėja informatika? Informacija paimta.


Kas yra informacija? Kas yra žinios? Kas yra duomenys? Kaip klasifikuojama informacija pagal perdavimo šaltinį? Kaip klasifikuojama informacija pagal apdorojimo pobūdį? Kas yra informacijos šaltiniai? Kas yra informacijos saugyklos? Kas yra informacijos procesai? Kas yra kalba, ženklai, abecėlė? Kas yra kodas, kodavimas? Ką nagrinėja informatika? Informacijos šaltiniai.

Enciklopedinis kompiuterijos žodynas : Žinios, perduodamos vienų asmenų kitiems žodžiu arba žiniasklaidos priemonėmis: per spaudą, radiją, televiziją, kiną, kompiuterių tinklus.

Dabartinės lietuvių kalbos žodynas : Specialiai kaupiamos, laikomos ir perduodamos žinios.

Lietuvos Respublikos terminų bankas : Žinios, kurios gali būti pateikiamos forma, tinkama perduoti, laikyti arba apdoroti.

Tarptautinių žodžių žodynas : informãcija [lot. informatio — išaiškinimas, pranešimas], mokslinės, visuomeninės, politinės, techninės žinios, perduodamos vienų asmenų kitiems žodžiu, raštu arba masinės komunikacijos priemonėmis (per spaudą, radiją, televiziją, kiną).

Enciklopedinis kompiuterijos žodynas : Patirties, vertybių, konteksto supratimo, interpretavimo, įžvalgų, svarstymo gebėjimų visuma, reikalinga įgyjant naujos patirties, priimant sprendimus ir veikiant.

Lietuvos Respublikos terminų bankas : Faktai ir informacija, įgyta per patyrimus ar ugdymo(si) metu.

Tarptautinių žodžių žodynas : Informacijos ir patirties, konteksto supratimo, interpretavimo, svarstymo gebėjimo visuma, reikalinga sprendimams priimti ir veikti.

Enciklopedinis kompiuterijos žodynas : Kompiuterio apdorojami objektai – visa, kas laikoma kompiuterinėse laikmenose. Duomenimis išreiškiama apdorojama informacija.

  • MS PowerPoint 66 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (614 žodžiai)
  • Gimnazija
  • No
  • Informacijos samprata projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacijos samprata projektas. (2020 m. Rugsėjo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-samprata-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 28 d. 01:12
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo