Informacijos sistemos kursinis darbas


Įvadas. Sistemos paskirtis. Projekto kūrimo pagrindimas. Sistemos tikslai. Vartotojai. Funkciniai reikalavimai. Veiklos sfera. Veiklos kontekstas. Veiklos padalinimas. Identifikuojama problema. Funkciniai reikalavimai. Sistemos ribos. Panaudos atvejų aprašas. Funkciniai reikalavimai. Išvados.

Šio darbo tikslas buvo sukaupti įgautas žinias Informacijos Sistemų paskaitose ir jas panaudoti viso kurso metu projektuotos pasirinktos įmonės informacijos sistemą taip galutinai išspręsti jos iškeltą problemą ir pasiūlyti sprendimą taip pat įgautas žinias įsisavinti ir aprašyti visą darbą kursinio darbo ataskaitoje.

Mano analizuotos įmonės problema buvo lėta prekyba. Klientas negalėjo užsisakyti patiekalų internetu į namus, biurą ar į betkokią norimą vietą. Taip pat nebuvo galima rezervacija. Šiais laikais žmonės mėgsta patogumus todėl negalima rezervacija, kuri klientui leistų užsisakyti patalpas pobuviams ar šiaip pagamintus patiekalus, kad atvažiavus iškart būtų galima jais mėgautis lėtina prekyba ir netaip pritraukia klientus. Taip pat komfortabilu yra kai patiekalais galima mėgautis ir namuose ar kitoje vietoje, kai juos užsisakai telefonu ar internetu.

Sistemos tikslai yra įdiegti internetinę svetainę bei sukurti sistemą, kuri padėtų kavinės darbuotojams tarpusavyje komunikuoti ir taip greitai ir efektyviai gaminti užsakymus.

Atlikus šį kursinį darba buvo rastą klaidų. Didžiausia problema yra lėta prekyba. Manau mano pasiūlyta sistema pagerintų įmonės veiklą ir neatimtų per daug resursų. Ši sistema leistų klientams lengvai naudotis kavinės paslaugomis, o darbuotojams efektyviai ir greitai dirbti.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 625 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (1574 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aurimas
  • Informacijos sistemos kursinis darbas
    10 - 5 balsai (-ų)
Informacijos sistemos kursinis darbas. (2015 m. Spalio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-sistemos-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 05:36
×