Informacijos teisė


Referatai informacijos teisei. Informacijos teisė referatas. Informacijos teisės. Informacija ir teises referatas. Kuo skiriasi visuomenes komunikaijos ir informacijos priemones?. Ziniasklaidos teise konspektas. Visuomenes informavimo priemones referatai.

Įvadas. Žiniasklaidos samprata. Visuomenės informavimo priemonių rūšys. Spauda. Radijas ir televizija. Reklama. Internetas. Žiniasklaidos teisė. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Visuomenės informavimo priemonių vaidmuo šiuolaikiniame gyvenime yra ypatingas. Jis tampa tarsi dar vienu žmogaus poreikiu (kaip oras, maistas, miegas ir pan.), be kurio sunkiai galime įsivaizduoti savo gyvenimą. Kiekvieną dieną skaitome laikraščius, klausomės radijo, neapsieiname be televizijos laidų, nuolat naudojamės internetu, laisvą minutėlę perverčiame žurnalus. Visa tai rodo, kad visuomenės informavimo priemonės turi galimybę daryti įtaką mūsų požiūriui ir net gyvenimo būdui. Visuomenės informavimo priemonės kiekvienam iš mūsų daro įtaką – nesvarbu ar mes tai pripažįstame, ar ne (Nugaraitė A., 1995).

Darbo objektas ¬–

Darbo tikslas – Ištirti visuomenės informavimo priemonių rūšis.

Darbo uždaviniai:

1.Apibrėžti visuomenės informavimo priemonių sąvoką.

2.Aptarti visuomenės informavimo priemonių rūšis.

3.Apžvelgti pagrindinius visuomenės informavimo priemonių įstatymus.

  • Microsoft Word 35 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2786 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaida
  • Informacijos teisė
    10 - 1 balsai (-ų)
Informacijos teisė. (2012 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-teise.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 18:10
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!