Informacijos valdymas referatas


Informacijos valdymas. Informacijos valdymo samprata. Organizacijos žinių valdymo modelis. Informacinė visuomenė. Informacinės visuomenės samprata. Mokslas informacinėje visuomenėje. Informacijos valdymo kompetencijos. Informacinių gebėjimų sąsaja su informacija. Informacijos valdymo būdai ir įrankiai. Virtualioji mokymosi aplinka. Virtualiosios mokymosi aplinkos samprata. Virtualiosios mokymosi aplinkos pavyzdžiai ir sandara. Informacijos privatumas ir sauga internete. Asmens duomenų apsaugos problema. Išvados. Literatūros sąrašas.

Todėl darbo aplinkoje reikia naudoti ergonomiškus gaminius, su kuriais dirbant rizika patirti mikrotraumų ar pajusti nuovargį yra minimali, o darbo rezultatyvumas - maksimalus. Ergonomiški biuro baldai prailgina aktyvų darbo laiką bei sumažina riziką patirti su neteisingu sėdėjimu susijusius negalavimus, kurie anksčiau ar vėliau sąlygoja trumpalaikį ar ilgalaikį nedarbingumą. Todėl svarbu rūpintis darbo vietos ergonomika ir patogiai įrengti darbo aplinką. Šio darbo tikslas yra įrengti biurą taip, kad būtų sudaromos ergonomiškos ir patogios darbo sąlygos, maloni aplinka.

Kiliminės dangos paprastai skirstomos pagal gamybos būdą. Daugiausia Lietuvoje parduodama importuotų neaustinių dangų. Nerašyta taisyklė, nusakanti kiliminės dangos atsparumą, teigia, kad kuo didesnis paviršiaus siūlų svoris, tankis bei dygsnių kiekis, tuo didesnis yra kilimines dangos atsparumas ir leistinas apkrovimas. Kuo daugiau siūlų sunaudota kiliminės dangos gamybai, tuo ji brangesnė. Viršutinė (dėvimoji) kilimines dangos dalis yra įdygsniuota į armuojančią apatinę dangos dalį. Ši dalis yra pagrindinis kiliminio pluošto laikiklis. Tai polipropileninis audinys, kuris gali būti padengtas stiklo audiniu. (Natūralioms kiliminėms dangoms naudojamas vilnonis audinys.) Dėvimojo pluošto “šaknys” papildomai sutvirtinamos specialiu užpildu - lateksu. Tai labai svarbu kiliminės dangos patvarumui eksploatacijos eigoje. Pigiose kiliminėse dangose nei stiklo audinio sluoksnio, nei sutvirtinančio užpildo nebūna, nes šios medžiagos sudaro apie 30 proc. visos dangos kainos. Todėl, renkantis kiliminę dangą, šio faktoriaus nereikia ignoruoti, nes jis lemia dangos ilgaamžiškumą. Apatinė kiliminės dangos dalis gali būti iš latekso putų arba iš audinio. Kuri medžiaga pasirenkama, priklauso nuo kiliminei dangai numatomos paskirties. Dažniausiai naudojamas polipropileno tinklelis (sintetinis džiutas). Danga su tokia apačia puikiai tinka šildomoms grindims, atspari įspaudams nuo kėdžių su ratukais. Garso izoliacijai padidinti naudojama putgumė arba veltinis pagrindas. Kai kuriais atvejais naudojamas natūralus džiuto pagrindas.

Aukštos kokybės kiliminėms dangoms iš „Du Pont“, „Novalis“, „Aquafil“ pluošto gamintojai suteikia penkerių metų eksploatacinę garantiją. Tai reiškia, kad kokybiškai ir pagal paskirtį paklota kiliminė danga (geriausiai - priklijuota), gerai prižiūrima (sistemingai valoma tam skirtomis priemonėmis), puikiai tarnaus ne mažiau kaip 10 metų. Per tą laiką kiliminė danga nepraras antistatinių savybių, neišbluks, nesusimins (išliks geros atsistatymo savybės), nesusidėvės (gamintojas garantuoja, kad paviršiaus pluoštas nusitrins ne daugiau kaip 10 procentų), išliks geros purvą atstumiančios savybės. Praėjus garantiniam eksploataciniam laikotarpiui, visos minėtos kiliminės dangos savybės gali po truputį silpnėti. Tačiau tai nereiškia, kad danga bus netinkama eksploatuoti. Gerai prižiūrima kokybiška kiliminė danga ir po 10 metų gerai atrodys. O didžiausiu ilgaamžiškumu pasižymi kiliminės dangos, austos specialiu sutankintu metmenų suspaudimo metodu. Jos tarnauja 20 - 30 ir daugiau metų.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 740 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2493 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ričardas
  • Informacijos valdymas referatas
    10 - 5 balsai (-ų)
Informacijos valdymas referatas. (2015 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacijos-valdymas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 10:50
×