Informacijos valdymo pagrindai UAB „Tėviškės balai“ analizė


Informatikos analizė.

Įvadas. Praktikos tikslai. Tyriamasis objektas. Veiklos analizė. Organizacinės vaiklos analizė. Duomenų srautų analizė. Aukščiausio lygio duomenų srautų diagrama. Nulinio lygio duomenų srautų diagrama. Pirmo lygio duomenų srautų diagrama. Veiklos proceso analizė BPMN -Užsakymas. Probleminė sritis. Veiklos problemos. „Probleminių srautų aprašymai“. Pirminiai IS funkciniai reikalavimai. IS nefunkciniai reikalavimai. Veiklos procesai po sistemos diegimo. Išvados ir pasiūlymai. Informacinių šaltinių sarašas.


Darbo tikslai: pasirinktos organizacijos organizacinės struktūros analizė, problemos suradimas. Išanalizuoti patikrintos organizacinės sistemos savybės, sukurti organizacijos veiklos aprašymą, naudojant duomenų srautų diagramas.

Darbo pagrindimas: bus atlikta pasirinktos organizacijos struktūros analizė: įmonės organigrama, srautų analizė, proceso analizė ir aprašymas, bus aprašoma informacinė sistema. Išanalizavus visus srautus bus iėškoma problema ir galimi jos sprendimo būdai.

UAB susikūrė 2009 metais. Anksčiau ją galima buvo pažinoti kitu vardu, nes gamino minkštus baldus (sofas, lovas ir pan.). Paskui darbo specifiką pakeitė į korpusinių ir medinių baldų bei konstrukcijų gamybą. Dabar užsiima standartinių ir nestandartinių virtuvinių ir vonios baldų, laiptų, lengvų konstrukcijų bei pertvarų vienetine ir masine gamyba.

Daugiau nei 20 metų darbo patirties ir klientų pasitikėjimas – jų sėkmės receptas. UAB pradeda darbą nuo idėjos ir užbaigia galutiniu produktu. Dalyvaudami visame gamybos procese užtikrina aukščiausią kokybę. Tereikia atsinešti patalpos išmatavimus, o darbuotojai suprojektuos baldus ir pateiks priimtiniausią pasiūlymą.

Firma pakankamai daug turi privalumų prieš kitus gamintojus. Platus medžiagų asortimentas, gera kokybė, aktyvi reklama, masine gamyba. UAB kaip ir visi kiti turi konkurentus – kitus gamintojus, užsiimančius tokių pat baldų gamyba ir turinčius eksportą. Didžiausias pardavimų pajamas sudaro masinė baldų gamyba. Taip pat yra nemažai nuolatinių klientų, kurie vieną kartą užsisakę baldus, po kurio laiko grįžta vėl su naujais užsakymais. Nekelia pavojaus konkurencijoje tokie gamintojai, kurie neturi reklamos bei stipraus prekės ženklo, kurių gaminiai nepasižymi kokybe ir jie sunkiai pritraukia klientus.

Svarbus markentingo tikslas yra užtikrinti kliento pasitenkinimą įsigytais baldais ir skatinti jį sugrįžti vėl.

Žalaivų ir prekių pajamavimas į sandėlius ir išdavimas iš sandėlių, nurašymo aktų pildymas. Sąskaitų, aktų, ir kitos dokumentacijos ruošimas, atsiskaitymų priežiūra ir kontrolė, bankiniai pavedimai. Gamybos grafikų, darbo laiko, darbų saugos ir sveikatos instrukcijų laikymosi kontrolė. Ruošti ir analizuoti gamybines ataskaitas

Atsakingas už darbų saugą, darbų saugos ir sveikatos grafikų ir dokumentacijos įfrominimą. Atsakingas už įrenginių, įrankių ir mechanizmų apskaitos įforminimą ir jų kontrolę.

Brežinių analizė, brožinių išklotinių ruošimas. Gaminių, gamybos proceso ceche ir objektuose kontrolė ir savalaikis vykdymas. Furnitūros išsiaiškinimas ir perdavimas tiekimui užsakyti. Atsakingas už tvarkingą įrenginių, įrankių ir mechanizmų naudojimą jų darbą ir priežiūrą.

Atsakingas už darbuotojų darbo laiko apskaitos kontrolę, darbo laiko efektyvų panaudojimą gaybos procese, už tvarką ir švarą cechuose ir teritorijoje. Dalyvavimas gamybos procese.

Nuvykimas pas klientą į namus patalpos pamatavimui, kurioje bus montuojami baldai. Situacijos įvertinimas. Sienų lygumas svarbus ypač pakabinamiems spintelėms, nes jas yra daug sunkiau išreguliuoti nei apatines, kurios turi reguliavimo kojas. Papildomo sutvirtinimo numatymas, jei sienos dengtos gipso plokšte. Sutvirtinimai numatomi tose vietose, kur bus pakabinamos spintelės. Kai baldai dar tik planuojami, svarbu, kad visi elektros, santechnikos ir dujų mazgai būtų reikalingose vietose ir atitiktų saugumo reikalavimus. Numatomos rozetės virš stalviršio (ypač projektuojant virtuvės baldus). Klientui primenama, kad visus laidus turėtų išvesti horizontaliai arba vertikaliai tam, kad išvengtų montavimo metu netikėto jų pragręžimo, jei jie būtų išvedžioti skersai, norint sutaupyti darbo laiko. Patariama kur pravesti ventiliacijos angą. Šios angos pravedimo darbus geriausiai numatyti vėlesniam laikui tam, kad išvengti pririšimo prie tos vietos, projektuojant baldus.

 • Informatika Analizės
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Mindaugas
 • 19 puslapių (2505 žodžiai)
 • Kolegija
 • Informatikos analizės
 • Microsoft Word 1433 KB
 • Informacijos valdymo pagrindai UAB „Tėviškės balai“ analizė
  10 - 3 balsai (-ų)
Informacijos valdymo pagrindai UAB „Tėviškės balai“ analizė . (2017 m. Balandžio 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/informacijos-valdymo-pagrindai-uab-teviskes-balai-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 13:47