Informacinė logistika skaidrės


Informacinė logistika. Informacinės logistikos ir informacinės sistemos samprata. Logistikos grandinė įmonėje. Logistinės veiklos sritis. Informacinės technologijos grandinėje taikomos. Logistinėje. Informacija. Tai duomenys apie įvykusius reikšmingus faktus. Informacija leidžia. Orientuotis esamoje situacijoje. Informacinės sistemos. Tai - priemonių visuma (taip pat ir programinės įrangosInformacinės logistikos dalys. Informacinės logistikos.Apima visas logistikos rūšis ir grandis. Informacinės. Uždaviniai. Logistikos informacijos srautas. Tai įvairūs pranešimai, būtini valdant kontroliuojant logistikos operacijas. Srauto. Kryptis. Informacijos srautą apibūdinantys rodikliai. Srauto judėjimo kryptis. Informacijos srautai. O Informacijos perdavimo būdai telefonu paštu faksu tiesioginiu pokalbiu Internetu ir kt. Informacijos srautuose turėtų būti suderinta. Oinformacijos oinformacijos oinformacijos. Informacijos kiekio vienetai. Bitas Baitas Kilobaitas Megabaitas Gigabaitas. Praktinėje įmonių veikloje. Informacija dar gali būti matuojama. Informacijos ištekliai. Tai įrenginiai, techninės priemonės informacijai valdyti. Informacinė logistika įmonių veikloje. Informacijos ir įmonės. Nepopierinės IT sistemos. Šiuolaikiniai informaciniai srautai naudojami stebėti materialinių produktų judėjimą ir padeda įdiegti. IT sistemų taikymo pradžia logistikoje. Logistika kaip. Logistikos tobulinimo etapai. Pirmasis etapas (7-asis dešimtmetisAntrasis etapas. (9-ojo dešimtmečio vidurysSandėliavimo ir transportavimo tarpusavio sąveiką papildo ir gamybos planavimas. Trečiasis ir ketvirtasis etapai (vyksta dabartiniu metuTrečiajame etape logistikos vadybininkas kontroliuoja visą medžiagų judėjimo srautą. Valdymas logistikos. Sistemoje. LIS (logistikos informacinė sistemaVisuma kompiuterinės/programinės įrangos, padedančios valdyti. Logistikos informacinės sistemos. . Logistikos ryšiai. Ryšiai turi būti tarp o kompanijos ir tiekėjų bei klientų. Logistikos įmonės norėdamos naudoti informacines sistemas (IS) turi įvertinti penkis veiksnius. IS naudojimas naujų konkurentų įėjimui įrinką apriboti. Sėkmingas įėjimo į. Logistikos įmonės norėdamos naudoti IS turi įvertinti penkis veiksnius (tęsinysIS įtaka tiekėjų ryšių pusiausvyrai. Logistikos informacinės sistemos struktūra. Duomenų bazė. Informacijos analizė. Sprendimai versle verčia įvertinti daugybę faktorių ir kriterijų. Informacijos judėjimo. Seka. Verslo/informacijos valdymo sistemos. Tai yra strateginis instrumentas, didinantis konkurentabilumo lygį, apjungiant verslo. Procesus ir optimizuojant panaudojimą. Valdymo. Taisyklė. IVS pasirinkimų kriterijai. Kaina Funkcionalumas Galimybės modifikuoti. KAINA - Technologijų kaina yra vienas iš pagrindinių sistemų plėtros suvaržymų. FUNKCIONALUMAS - jei sistema neatitinka visų poreikių, ji iš viso yra netinkama.


Informacinės logistikos ir informacinės sistemos samprata. 3.2. Verslo/informacijos valdymo sistemos. 3.3. IT panaudojimas sandėlių valdymo sistemose. 3.4. IT panaudojimas transporto valdymo sistemose.

Tai duomenys apie įvykusius reikšmingus faktus, kuriais galima pasinaudoti kaip pagrindu, priimant sprendimus, vykdant tam tikrus veiksmus, ruošiant rekomendacijas veiksmams atlikti bei pasiūlymams teikti. Tai žinios, perduodamos vienų asmenų kietiems žodžiu arba informacinėmis priemonėmis: per spaudą, televiziją ar naujausias IT sistemas. Tai pagrindinis logistikos elementas, užtikrinantis kokybišką logistinės grandinės darbą.

Tai - priemonių visuma (taip pat ir programinės įrangos), leidžianti jos vartotojui lengvai ir betarpiškai manipuliuoti turimais, gaunamais bei generuojamais duomenimis ir informacija.

Apima visas logistikos rūšis ir grandis; Koordinuoja ir užtikrina visų logistikos grandžių kokybišką veikimą; Apima informacijos kaupimą, laikymą, saugojimą, perdavimą ir vartojimą.

Tikslas- reikalingas produktas turi atsidurti reikalingoje vietoje tinkamu metu, ypatingai geros kokybės ir sueikvojus minimalias sąnaudas.

Tai įvairūs pranešimai, būtini valdant kontroliuojant logistikos operacijas.

O Informacijos perdavimo būdai: telefonu; paštu; faksu; tiesioginiu pokalbiu Internetu ir kt.

Apdorojamų arba perduodamų dokumentų kiekiu; eilučių kiekiu apdorojamuose arba perduodamuose.

Tai įrenginiai, techninės priemonės informacijai valdyti, perduoti ar saugoti, taip pat specialistų, mokslininkų intelektualinės veiklos produktai.

Nefiksuoti informacijos ištekliai (informacija, kurią gali perduoti mokslininkai, specialistai).

Fiksuoti informacijos ištekliai (popieriuje, kompaktiniame diske, atmintinėse kortelėse ir pan.).

  • MS PowerPoint 232 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 74 puslapiai (3417 žodžiai)
  • Kolegija
  • Robertas
  • Informacinė logistika skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Informacinė logistika skaidrės. (2017 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacine-logistika-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 09:48
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo