Informacinė valdymo sistema AB „Lietuvos energija“


Informacinė valdymo sistema ab „lietuvos energija“įvadas. Analizė. Informacinė valdymo sistema AB „Lietuvos energija“. „Personalo procesų valdymas ir apskaita. Įsakymų automatinis realizavimas. Darbo grafikai. Darbo laiko apskaita Kompetencijų valdymas ir apskaita. Atestacijos.E - kontrolė. Išvados. Literatūra.


Šio darbo objektas – personalo bei darbo apmokėjimo procesų valdymo ir apskaitos sistema „Alga 2000 SQL“

Darbo tikslas – įsigilinti į UAB „Lietuvos energija“ naudojamos informacinės valdymo sistemos ypatumus.

išsiaiškinti kokie konkrečiai moduliai yra naudojami įmonėje, ar tenkina įmonės poreikius ši informacinė valdymo sistema;

Siekiant modernizuoti įmonės valdymą ir efektyviai panaudoti sukauptus duomenis, įmonėje įdiegta žmogiškųjų išteklių valdymo ir apskaitos sistema.

Personalo skyrius įmonėje, turinčioje daug verslo vienetų, turi vieną ir paprastą metodą darbuotojų darbo laikui fiksuoti, įmonės darbuotojų veiklos efektyvumui įvertinti, taip pat efektyvių komunikacijos priemonių informacijai apie darbuotojų veiklos rezultatus perteikti. Visą tai sutvarkyti padeda personalo bei darbo apmokėjimo procesų valdymo ir apskaitos sistema „Alga 2000 SQL“

Žmogiškųjų išteklių valdymas – tai platus programų rinkinys, sudarantys galimybę efektyviai valdyti žmoniškuosius išteklius. Optimizuoja visą personalo valdymo ciklą nuo darbuotojų paieškos – įdarbinimo, kvalifikacijos kėlimo, karjeros planavimo – iki darbo laiko apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo.

informacijos apie buvusius įmonės darbuotojus analizę (priežastys, dėl kurių buvo nutraukta sutartis);

Personalo procesų valdymo ir apskaitos modulis atlieka šias pagrindines funkcijas:

Personalo asmeninių ir darbinių savybių fiksavimą ir paiešką pagal pageidaujamus kriterijus;

Atostogų grafiko sudarymą ir atostoginių istorijos vedimą, nepanaudotų atostogų (kasmetinių ir papildomų) likučio skaičiavimą;

Darbo stažo apskaitą ir jo tiesioginio ryšio su atostogų norma;

Ir tai, modulis „Personalo procesų valdymas ir apskaita“ yra pagrindinis, jame laikoma informacija apie pagrindinius žmogiškuosius išteklius. Jis padeda administruoti personalą, aprašo organizacinę įmonės struktūrą. Modulyje laikoma informacija apie įmonės darbuotojus, apie darbuotojus, einančius ne pagrindines pareigas, t.y. dirbančius ne visą darbo dieną, apie buvusius darbuotojus ir pensininkus. Čia galima kaupti informaciją apie darbuotojų šeimos narius, ypatingus kontaktus ir pan. Jei turima nedaug informacijos ir nėra dalykinės srities ją saugoti, galima sukurti naujus ekranus ir dalykines sritis, kurie bus išsaugoti diegiant naujas sistemos versijas.

Naudojant modelį „Darbo laiko apskaita“, informacija į darbo laiko apskaitos žiniaraštį gali būti vedama (būdą pasirenka personalo skyriaus darbuotojai): rankiniu būdu, generuojama iš darbo grafikų, generuojama iš priskaitymų, taip pat generuojama iš kitų programų per tarpines bylas (importas iš Excel bylų, *.txt, *.cvs, eksportas į Excel bylas). Galima atspausdinti tokias pagrindines ataskaitas ir dokumentus, kaip darbo laiko apskaitos žiniaraščius (tabelius), tabelių kontrolės protokolus, neperkeltų į priskaitymus tabelių sąrašus.

Modulis sudaro galimybę nesudėtingomis priemonėmis vykdyti darbo laiko apskaitą. Apskaitą galima nesunkiai priderinti prie įmonėje veikiančių apskaitos standartų ir specifinių reikalavimų. Yra galimybė atlikti darbo laiko apvalinimą iki valandų arba ne, t.y. fiksuoti pvz. 15 minučių laiką. Sistema yra lanksti ir lengvai priderinama prie konkrečių reikalavimų.

Nauda – didžiausia nauda yra laiko ir darbo jėgos informacijos integravimas ir naudojimas skirtingiems uždaviniams spręsti.

Įmonė siekia kelti savo personalo kvalifikaciją ir tokiu būdu juos išlaikyti įmonėje. Kita praktinė mokymo pusė yra mokymo proceso valdymas. Modulis sudaro galimybę valdyti įvairias mokymo formas. Mokymo modulis sujungtas su kitais moduliais. Kai darbuotojas baigė mokymo kursus ir pakėlė savo kvalifikaciją, tai informacija apie tai bus naudojama ir kituose moduliuose.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (3135 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eglė
  • Informacinė valdymo sistema AB „Lietuvos energija“
    10 - 2 balsai (-ų)
Informacinė valdymo sistema AB „Lietuvos energija“. (2017 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacine-valdymo-sistema-ab-lietuvos-energija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 04:12
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo