Informacinė visuomenė referatas (2)


Pagrindinės informacijos technologijos pakeitusios pasaulį. Telefonas. Radijas. Televizija. Asmeninis kompiuteris. Internetas. Išmanusis telefonas. Reikalavimai norint būti informacinėje visuomenėje. Informacinė visuomenė Lietuvoje. Elektronis balsavimas. Informacinė visuomenė ir technologijos ateityje. Šaltinių sąrašas.


Šiais laikais informacinių technologijų išvengti yra praktiškai neįmanoma, jos yra visur, namie, darbe, mokykloje ar universitete. Jos padaro mūsų gyvenimą paprastesnį, padeda išspresti tiek lengvas tiek labai sudėtingas užduotis, kurias be technologijų įgyvendinti būtų praktiškai neįmanoma.

Jos nuolat tobulėja dėl to eiti su jomis iš paskos gali būti sudėtinga, ypatingai vyresnio amžiaus žmonėm, kuriem visa tai yra nauja, tartum butų iš kito pasaulio, dėl to labai svarbu valstybei yra skatinti žmones domėtis, kad jie patys galėtų tobulėti, kurti įvairius kursus, kuriuos vyriausybė finansuotų ir mokytų vyresnio amžiaus žmones kompiuterinio raštingumo. O mokykloje labai svarbu jau nuo mažų dienų mokyti vaikus informatikos, nes jei jie jos išmoks gales ją pritaikyti mokantis kitus dalykus, gales išbandyti nuotolinį mokymąsi ir taip išmokti daug daugiau nei tai ko mokama mokyklos programose, jis nebus įspraustas į jokius rėmus.

Šioje metodinėje priemonėje pateikiama informacija apie tai kas yra informacijos technologijos kaip jos ištobulėjo, kaip gali keistis ateityje bei kas per dalykas yra informacinė visuomenė.

Internetas - pasaulinis kompiuterių tinklas (angl.

  • Microsoft Word 186 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (778 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arnas
  • Informacinė visuomenė referatas (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Informacinė visuomenė referatas (2). (2017 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacine-visuomene-referatas-2.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 23 d. 18:23
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema