Informacinės sistemos transporte


Įvadas. Uab ,,remju“ veiklos pristatymas. Įmonės veikos sritis, vieta rinkoje. Įmonės apskaitos ir finansų skyriaus veikla. Įmonės informacinės sistemos transporte. Informacinių technologijų taikymas įmonėje. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.


Temos aktualumas. Daugiausiai naudojami šiandieninei ekonomikos ir verslo ypatumai yra didelis konkurencingumas, sudedamųjų rinkos elementų kaita, globalinis rinkos perskirstymas ir struktūriniai poslinkiai, iš kurių ypač stipri ir sparti technologijos pažanga. Informacija su finansais, medžiagomis, mašinomis, įrengimais, personalu, bei vadyba priklauso šešioms pagrindinėms verslo ir gamybos išteklių rūšims. Didėjant konkurencijai, įmonės vis ieško būdų ir metodų, kurie sudarytų sąlygas greitai reaguoti į rinkos pokyčius ir globalizacijos procesus. Tam taikomas naujos organizavimo formos, diegiamos naujos gamybos bei valdymo technologijos.

Darbo objektas: UAB ,,Remju“ įmonė

Darbo tikslas: Susipažinti su UAB ,,Remju“ įmonės veikla ir su ja susijusiomis informacinėmis sistemomis.

Darbo uždaviniai:

Susipažinti su UAB ,,Remju“ veikla.

Išanalizuoti įmonės informacinės sistemas transporte.

UAB ,,Remju” buvo įkurta 2006 metais Utenos rajone, Pilkenių kaime. Savo veiklą pradėjusi kaip individuali įmonė (toliau - IĮ), šiandien įmonė dirba kaip uždaroji akcinė bendrovė (toliau – UAB). ,,Remju“ direktorius, pats anksčiau buvęs transporto verslo įmonės darbininku: vairuotoju – ekspeditoriumi, 2006 metais susiklosčius itin gerai ekonominiai situacijai nutarė įkurti savo logistikos įmonę. Nuo pat pradžių įmonė bendravo tik su prancūzais, kol galiausiai, prancūzams pasiekus bankroto ribą, įmonė pradėjo dirbti su Lietuvos įmone, kuri atstovauja vokiečių kompaniją ,,Termotraffic“.

Kadangi UAB ,,Remju“ yra nedidelė įmonė, tad šiandien joje dirba tik 8 darbuotojai, tačiau pačiai bendrovei, veiklą pradėjusiai vos nuo dviejų asmenų, šis skaičius yra nemažas. Įmonės transportą sudaro keturi Volvo markės vilkikai: du tentiniai vilkikai, vienas šaldytuvas ir vienas nuomojamas autobusas, skirtas nuvežti ir parvežti vairuotojams. Per beveik 8 savo veiklos metus ,,Remju“ komanda tapo patikima ir nenuvilianti vežant krovinius Vakarų Europoje.

Įmonės stiprybė – atsakingumas. UAB „Remju“ atsakinga įmonė, kuri rūpinasi savo klientais ir stengiasi kuo produktyviau, kokybiškiau ir greičiau juos patenkinti. Bendrovės silpniausia vieta ta, kad nei viena mašina negali būti sugedusi, nes iškart atsiranda veiklos trikdžių, ypač baisu tuomet, kai yra gabenami maisto produktai ar farmacija, dėl jų trumpo galiojimo laiko. Įmonė buvo įsteigta kaip IĮ, vėliau plėtėsi ir buvo reorganizuota į UAB, pagal tai ateityje manoma, kad įmonė dar labiau plėsis ir didins tiek apyvartos tiek darbuotojų skaičių. Pati didžiausia įmonės grėsmė – didelė konkurencija, kurios nemažai tiek Utenoje, tiek visoje Lietuvoje.

Pagrindinės kompanijos veiklos kryptys – įvairių gaminių (maisto produktų, farmacijos, popieriaus ir kt.) pervežimai tarptautiniais maršrutais, kurie driekiasi Vakarų Europoje: Vokietija, Prancūzija, Belgija, Anglija ir kitos šalys.

  • Logistika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 1436 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2474 žodžiai)
  • Justina
  • Informacinės sistemos transporte
    10 - 4 balsai (-ų)
Informacinės sistemos transporte. (2016 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacines-sistemos-transporte.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:26
×