Informacinės technologijos ir sveikata


Referatas informacinės technologijos. Informacines technologijos referatas. Referatas apie informacines technologijas. Informaciniu technologiju referatai. Informaciniu technologiju itaka sveikatai. Kaip informacines technologijos keicia musu gyvenima. Informacines tecnologijos referatas. Informacinių technologijų referatas. Kompiuterizuotos technologijos transporte (skaidres). Abejingas poziuris i sveikata.

Įvadas. Informacinės technologijos. Informacinių technologijų raida. Informacinių technologijų naudojimas lietuvoje. Naudojimasis internetu. Neigiama kompiuterio įtaka sveikatai. Regėjimo sutrikimai. Rekomendacijos regėjimo sutrikimų profilaktikai. Kaulų ir raumenų sistemos pakenkimai. Veido odos ir kaklo srities pakenkimai ir jų profilaktika. Kompiuterizuotos darbo vietos organizavimas. Darbo ir poilsio rėžimas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Neretai išgirdę apie įvairias naujoves, mąstome: o, kol dar taip bus pas mus... Net nepastebime, kaip sparčiai viskas keičiasi.

Informacinių technologijų priemonės nuolat tobulėja, atsiranda vis naujų, vis tobulesnių, kurios leidžia sparčiai atlikti daugelį darbų bei paįvairina laisvalaikį. Elektroninis paštas, internetas daugeliui, ypač miesto gyventojams, jau tampa kasdienybe. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad kompiuterių vartotojų abejingas požiūris į standartų reikalavimų, taisyklių ar rekomendacijų nesilaikymas gali nemaloniai atsiliepti jų pačių sveikatai, ir įtakoti vienų ar kitų ligų atsiradimą.

Informacinės technologijos keičia mūsų gyvenimą. Turime mokytis gyventi naujomis informacinės visuomenės sąlygomis.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (3490 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernesta
  • Informacinės technologijos ir sveikata
    10 - 1 balsai (-ų)
Informacinės technologijos ir sveikata. (2012 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacines-technologijos-ir-sveikata.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 17:38
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo