Informacinės visuomenės paslaugos


Elektronines paslaugos referatas. Informacinė visuomenės paslaugos. Informacinės visuomenės darbas paslaugos. Informacinės visuomenės paslaugos skaidrės. Informacijos paslaugos referatas. Informacinės visuomenės elektroninės paslaugos referatas. Elektronines paslaugos referatas. Informacines visuomesnes paslaugos. Informacinės visuomenės paslaugos referatas. Informacinės visuomenės paslaugos skaidres.

Įvadas. Informacinės visuomenės paslaugos. Informacinės visuomenės paslaugų tiekėjų ir gavėjų teisės ir pareigos. Komercinės informacijos teikimo reikalavimai. Kada informacinės visuomenės paslaugos nėra taikomos. Išvados. Naudota literatūra.

Mano nagrinėjama tema informacinės visuomenės paslaugos. Informacinė visuomenė, tai visuomenės dalis, kuri savo kasdienėje veikloje (darbe, namuose ir t.t.) aktyviai naudojasi įvairiomis informacinėmis technologijomis. Tai atvira, išsilavinusi, nuolat besimokanti ir žiniomis savo veiklą grindžianti visuomenė, kurios nariai turi galimybę ir geba visose savo veiklos srityse efektyviai naudotis šiuolaikinėmis informacinėmis ir ryšio priemonėmis, o valdžios institucijos užtikrina informacijos prieinamumą ir patikimumą. Tai viena iš moderniosios visuomenės koncepcijų arba visuomenės raidos stadijų, pakeitusi prieš tai egzistavusią industrinę visuomenę. Informacinės visuomenės paslaugos, tai paprastai už atlyginimą elektroninėmis priemonėmis ir per atstumą individualiu informacinės visuomenės paslaugos gavėjo prašymu teikiamos paslaugos. Jos aprėpia įvairią ekonominę veiklą, atliekamą prisijungus prie elektroninių ryšių tinklo, tokią kaip prekių pardavimą internetu, internetinę bankininkystę, nuotolinį mokymą ir kitas elektronines paslaugas. Ekonominė veikla apibūdinta kaip bet kokio pobūdžio veikla, kurią vykdant siekiama gauti pajamų.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1911 žodžiai)
  • Universitetas
  • Indre
  • Informacinės visuomenės paslaugos
    10 - 1 balsai (-ų)
Informacinės visuomenės paslaugos. (2012 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/informacines-visuomenes-paslaugos.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 30 d. 23:13
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo