Informacinių bei komunikacinių technologijų taikymas švietime


Įvadas. Inovatyvios technologijos iki 20 amžiaus. Informacinės ir komunikacinės mokymo technologijos. IKT diegimas į švietimo sistemą. IKT naudojimo ugdymo procese privalumai ir trūkumai. IKT taikymo efektyvumas. IKT taikymas mokinių informacinių, IKT naudojimo bei. Asmeninių ir socialinių kompetencijų ugdymui. Informacijos paieška. Keitimasis ir dalijimasis informacija. IKT kaip informacijos šaltinio panaudojimas ugdymo procese. Informacinių technologijų naudojimas mokyme. Lietuva Išvados.

Teigti kad informacinės technologijos vis dar mėgina isitvirtinti į švietimą ,kaip mano nemažai suaugusių žmonių, yra gana naivu.. Kaip matyti IKT užima tikrai prioritetinę vietą ,kaip mokymo ir mokymosi elementas. IKT skatina mokinius individualizuoti savo mokymo ir mokymosi aplinką savo nuožiūra, ar tai būtų mokykloje, ar už jos rybų(nuotolinis mokymasis) kas supaprastina galimybes siekti aukštesnių įvertinimų moksle. Tai pat IKT pagalba mokiniai yra skatinami bendradarbiauti tarpusavyje, kas lemia žymiai didesnį našumą, tiek kokybės ,tiek laiko atžvilgiu. Aišku savaime visas IKT mokymas neateina, tam reikalingi edukologai kurie tikrai aktyviai yra raginami kelti kvalifikacija šioje srityje . Labai svarbu pastebėti besitęsiančias švietimo ir mokslo strategijas, kurios skatina ugdyti žingeidų pilietį. Tai pat svarbu pastebėti kad IKT vyrauja netik mokyklose ir universitetuose , bet ir už jų rybų(programa Mokymasis visą gyvenimą)

  • Sociologija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (4096 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mykolas
  • Informacinių bei komunikacinių technologijų taikymas švietime
    10 - 4 balsai (-ų)
Informacinių bei komunikacinių technologijų taikymas švietime. (2014 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-bei-komunikaciniu-technologiju-taikymas-svietime.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 21:50
×