Informacinių ir ryšių technologijų įtaka ekonomikai


Itil kursinis darbas. Technologiju itaka kulturai anyksciai. Kokia itaka daro kulturai technologijos. Nauju technologiju itaka kulturai. It itaka ekonomikai. Mobilios technologijos referatas. Technologiju itaka darbui. Informaciniu technologiju taikymas ekonomikoje. Itil kursinis. Kursinis darbas + itil.

Įvadas. Irt raida. Irt lietuvoje. Irt įtaka lietuvos viešajam ir privačiam sektoriui. Irt įtaka lietuvos namų ūkiam. Irt įtaka lietuvos įmonėm. Irt įtaka lietuvos viešajam sektoriui. Lietuvos informacinės visuomenės plėtra. Irt europos sąjungoje. Išvados. Literatūra.

Paprastai e-vyriausybė yra apibrėžiama kaip IRT vartojimas tiekiant viešąsias paslaugas (taigi, ji yra glaudžiai susijusi su administracinio vieneto valdymu), tačiau IRT steigimo sprendimai yra taip pat pritaikomi įvairiems administraciniams lygiams – internacionaliniams, nacionaliniams, regioniniams arba vietiniams. Vietinio lygio pritaikymas yra susijęs su e-miesto sąvoka. E-miesto sąvokos pagrindas yra ne tik informacijos aprūpinimas, bet ir galimybė miestiečius įtraukti į dar aktyvesnį ir naudingesnį miesto gyvenimą, pavyzdžiui: skaitmeninės technologijos (valdymo tinklų sistemos, internetas ir mobiliosios technologijos) palengvino viešosioms institucijoms sprendimo priėmimo procesus, pagerino viešąją politiką vietinėse bendruomenėse ir pakeitė ryšius su piliečiais, verslininkais ir kitomis viešosiomis įstaigomis. [3]

Taigi, dabartiniame, XXI – skaitmeniniame, amžiuje informacinės ir ryšių technologijos įgauna vis didesnę reikšmę mūsų gyvenime, pradedant paprasčiausiu skambučiu draugam ir baigiant kasdieniniu naršymu internete. Tačiau tuo IRT neapsiriboja, jas sutinkame kiekviename žingsnyje ir kuo toliau tuo dažniau. Neteisinga būtų manyti, kad tai nedaro jokios įtakos ekonomikai.

Šio darbo tikslas: išsiaiškinti, kokią įtaką Lietuvos ir ES ekonomikai daro informacinės ir ryšių technologijos.

Tikslui pasiekti iškelti uždaviniai:

•apžvelgti IRT raidą;

•išsiaiškinti IRT įtaką ekonomikai Lietuvoje;

•išsiaiškinti IRT įtaką ekonomikai ES.

Įvykdę šiuos uždavinius ir apžvelgę, bei išsinagrinėję turimą informaciją galėsime bandyti numatyti ko laukti ir tikėtis iš informacinių ir ryšių technologijų ateityje.

  • Microsoft Word 87 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (7815 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gin
  • Informacinių ir ryšių technologijų įtaka ekonomikai
    10 - 1 balsai (-ų)
Informacinių ir ryšių technologijų įtaka ekonomikai. (2013 m. Vasario 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-ir-rysiu-technologiju-itaka-ekonomikai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 21:57
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo