Informacinių sistemų pagrindai Svetainės aprašymas


Informacinių sistemų pagrindai Laboratorinis darbas. Labaratorinis darbas. Komanda. Užduotis ir realizacija. Sistemos vartotojų tipai. Posistemės. Ataskaitos. Darbų pasiskirstymas. Laboratorinis darbas. Funkcinių reikalavimų sudarymas. Laboratorinis darbas. Funkcinių reikalavimų analizė. Panaudojimo atvejų specifikacijos. Vartotojo sąsajos modelis. Esybių ryšių modelis. Panaudojimo atvejų sekų diagramos.


Laboratorinio darbo metu projektuojama sodybų nuomos informacinė sistema. Išskiriami sistemos vartotojų tipai yra: internetinio puslapio administratorius, sodybų savininkas, klientas.

Informacinė sistema kuriama naudojant PHP, HTML, MagicDraw, MySQL, CSS, Bootsrap, JavaScript kalbomis, Laravel aplinkoje.

Sodybos šeimininkas (pildo duomenis apie sodybą, gali priimti arba atšaukti klientų rezervacijas, tvarkyti mokėjimus)

Registruoti vartotojai (gali užsisakyti sodybą, susimokėti už paslaugas, peržiūrėti informaciją apie sodybas, gali atšaukti rezervaciją sodybos, užsisakyti įrangą)

Duomenų bazėje saugomi vartotojo vardas, unikalus id, slaptažodis, elektroninio pašto adresas, vartotojo lygis(administratorius, paprastas vartotojas, sodybos šeimininkas) ir telefono numeris.

Modulis gali būti naudojamas visų vartotojų. Prisiregistravęs vartotojas mato sodybos vietą žemėlapyje(koordinates), jeigu ta vieta yra patvirtinta informacinės sistemos administratoriaus, taip pat vartotojas paspaudęs ant sodybos markerio žemėlapyje gali matyti trumpą informaciją apie sodybą(pavadinimą, adresą, nuotrauką ir trumpą aprašymą), o paspaudęs nuorodą gali matyti pilną informaciją apie sodybą.

Neregistruotas vartotojas, taip pat, gali matyti sodybos vietą žemėlapyje, jeigu sodybos vieta yra patvirtinta sistemos administratoriaus, taip pat, gali peržiūrėti trumpą informaciją apie sodybą (pavadinimą, adresą, nuotrauką ir trumpą aprašymą).

Sodybos šeimininkas gali žemėlapyje pažymėti jos vietą bei peržiūrėti trumpą informaciją(pavadinimą ir nuotrauką) apie pačią sodybą, taip pat, gali matyti kitas žemėlapyje esančias sodybas.

Informacinės sistemos administratorius gali matyti visas žemėlapyje esančias sodybas, tvirtinti jų vietas, kurias pateikė sodybų savininkai, taip pat, administratorius gali naikinti sodybų markerius žemėlapyje arba pridėti naujus markerius. Jis taip pat turi patvirtinti trumpą informaciją apie sodybą.

Modulis gali būti naudojamas sistemos administratoriaus, sodybos šeimininko bei prisiregistravusio vartotojo.

Prisiregistravęs vartotojas gali matyti visą informaciją apie sodybą, tai yra, vietą, sodybos išsamų aprašymą, nuotrauką, sodybos šeimininko numerį, sodybos įkainį, ar sodybą šiuo metu užimta. Taip pat, jeigu sodyba turi taisykles, vartotojas jas gali peržiūrėti. Vartotojas gali matyti nuomojamos įrangos sąrašą sodyboje: jos pavadinimą, kaina, aprašymą.

Sodybos šeimininkas gali peržiūrėti visą informaciją apie savo sodybą(jos vietą, išsamų aprašymą, teikiamų paslaugų sąrašą ir kainas bei sodybos taisykles). Šeimininkas gali koreguoti šią informaciją(pridėti naują informaciją, keisti jau esamą arba naikinti). Šeimininko atliktus pakeitimus turi patvirtinti informacinės sistemos administratorius, nes kitaip pakeista informacija nebus matoma kitų vartotojų. Sodybos šeimininkas gali matyti kitų sodybų informaciją prisiregistravusio vartotojo teisėmis. Šeimininkas ,taip pat, gali nusiųsti prašymą dėl sodybos panaikinimo informacinėje sistemoje.

Informacinės sistemos administratorius gali peržiūrėti informaciją apie visas sodybas, gali koreguoti visą informaciją, taip pat, turi būtinai patvirtinti sodybų šeimininkų pakeistą informaciją apie jų sodybas arba sodybų ištrynimą iš informacinės sistemos. Administratorius gali pridėti arba panaikinti informaciją apie sodybą. Informacinės sistemos administratorius, taip pat, gali pridėti naują sodybą, apie kurią informacija galės pildyti tos sodybos šeimininkas.

Moduliu gali naudotis informacinės sistemos administratorius, sodybų šeimininkas ir prisiregistravęs vartotojas.

Prisiregistravęs vartotojas gali matyti sodyboje esančios įrangos sąrašą(pavadinimą, aprašymą, naudojimą), jos kainą bei ar ta įranga yra šiuo metu laisva(būseną užimta arba laisva) bei nuo kada iki kada įranga užimta jei ji užimta. Vartotojas, taip pat, gali pateikti užklausimą pasirinktos įrangos nuomai.

  • Microsoft Word 2942 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 57 puslapiai (4336 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Informacinių sistemų pagrindai Svetainės aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacinių sistemų pagrindai Svetainės aprašymas. (2017 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-sistemu-pagrindai-svetaines-aprasymas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 16 d. 07:51
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!