Informacinių sistemų panaudojimas tiekimo grandinių valdymui


Įvadas. Tiekimo grandinės valdymo informacijos sistemos. Informacinė sistema. Informacinės valdymo sistemos. Praktinis pavyzdys. Išvados. Naudota literatūra.

Darbo tikslas: išanalizuoti ir suprasti kas yra informacinių sistemų panaudojimas tiekimo grandinių valdymui.

Tiekimo grandinės valdymo informacijos sistemos yra naudojamos informacinėms sistemoms koordinuoti ryšį tarp vidinių ir išorinių klientų, tiekėjų, platintojų ir kitų partnerių tiekimo grandinėje. Įmonės susiduria su sudėtingais ir rizikingais sprendimais analizuojant ir pasirenkant tinkamą tiekimo grandinės valdymo informacinės sistemos sprendimą arba užtikrinant, kad jų įdiegtos sistemos būtų suderintos su įmonės verslo strategijomis.

Iš šaltinio ‚‚Supply Chain Management Information Systems Capabilities: An Exploratory Study of Electronics Manufacturers‘‘ (T.S. McLaren et al. / 2004), galima suprasti, kad individualiuose tyrimuose buvo nagrinėta nauda ir galimybės skirtinguose tiekimo grandinės valdymo informacijos sistemose, tokiuose kaip elektroniniai duomenų mainai (EDM), elektroninė prekybos vieta (EPV) ir verslo valdymo sistema (VVS). Tyrimai parodė, kad nauda ganėtinai didelė ir efektyvi, o galimybės labai plačios ir daug žadančios.

Integruota į verslo procesus tiekimo grandinė leidžia valdyti prekių, paslaugų ir informacijos srautus taip, kad jie pateisintų vartotojų lūkesčius. Taip pat procesų sujungimas į tiekimo grandinę padeda sutrumpinti tiekimo laiką ir sujungia gamybą ir pasiūlą bei firmų bendradarbiavimą. Tiekimo grandinės valdymas apima strateginį valdymą, vadybą ir logistiką, be to, tiekimo grandinės valdymas priklauso nuo taktinių, operacinių, strateginių ir operatyvių lygmenų nustatytų tikslų ir valdymo funkcijų.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1424 žodžiai)
  • Julija
  • Informacinių sistemų panaudojimas tiekimo grandinių valdymui
    10 - 5 balsai (-ų)
Informacinių sistemų panaudojimas tiekimo grandinių valdymui. (2015 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-sistemu-panaudojimas-tiekimo-grandiniu-valdymui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:35
×