Informacinių technologijų įtaka šiuolaikinio jaunimo fiziniam aktyvumui


Informacinių technologijų įtaka šiuolaikinio jaunimo fiziniam aktyvumui. Tikslas. Uždaviniai. Problemos aktualumas. Fizinis aktyvumas. Kas tai? Fizinio aktyvumo stoka. Technologijų poveikis vaikams. Neigiamas kompiuterių ir telefonų poveikis. Informacinių technologijų nauda ir žala. Teigiamas naudojimosi kompiuteriu poveikis. Ilgo sėdėjimo prie kompiuterio galimos pasekmės. Patarimai. Apklausos rezultatai. Taigi ! Rekomendacijos.


Išsiaiškinti, kokią teigiamą ir neigiamą įtaką daro informacinės technologijos jaunimui, atkreipiant mokinių dėmesį į neigiamus informacinių technologijų padarinius ir kaip sumažinti jaunų žmonių priklausomybę nuo mobiliojo telefono, socialinių tinklalapių. Skatinti gimnazijos mokinius daugiau laiko skirti fiziniam aktyvumui. Šiuo darbu siekiama paskatinti jaunus žmones skirti daugiau dėmesio savo sveikatai bei fiziniam aktyvumui atrandant savo sportiškąją pusę.

Parengti anonimines anketas ir apklausti ,,Varpo“ gimnazijos I-II klasių moksleivius. Išanalizuoti ir aptarti atliktos apklausos rezultatus. Pagal gautus atsakymus įvertinti, kiek laiko jaunimas skiria fiziniam aktyvumui, ir kam jie teikia pirmenybę, ar informacinėms technologijoms, ar fiziniam aktyvumui. Sužinoti, kaip vaiko sveikata susijusi su jo fiziniu aktyvumu. Pateikti rekomendacijas ir išvadas.

Iš apklausos duomenų galime teigti, jog , „Varpo“ gimnazijos mokiniai noriai renkasi aktyvią veiklą. Liūdina tik tas faktas, jog dauguma jų informacinių technologijų prietaisais naudojasi daugiau nei 4 valandas per parą. Kaip žinome, mūsų gimnazistai randa laiko fiziniam aktyvumui, tuomet ir informacinės technologijos nėra itin žalingos. Bet visgi nepamirškime, jog dauguma jaunimo fiziniam aktyvumui skirtą laiką dovanoja informacinėms technologijos, o tai jau kenksminga jaunam organizmui.

  • MS PowerPoint 8073 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (894 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Sandra
  • Informacinių technologijų įtaka šiuolaikinio jaunimo fiziniam aktyvumui
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacinių technologijų įtaka šiuolaikinio jaunimo fiziniam aktyvumui. (2018 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-itaka-siuolaikinio-jaunimo-fiziniam-aktyvumui.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 17:56
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo