Informacinių technologijų kursinis Kardio treniruoklių internetinė parduotuvė


Įvadas. Užduoties formulavimas. Informacijos šaltinių apžvalga. Užduoties analizė. Projektinė dalis. Projekto realizavimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Ilustracijų sąrašas. Dalykinė rodyklė.

Mano kursinio darbo pasirinkta tema internetinė parduotuvė, kuri prekiauja kardio treniruokliais, su šia veikla teko susidurti pačiam. Pagrindinis kursinio darbo tikslas pasirinkti ir sukurti automatizuotą realią veiklą, kuri atitiktų pasirinktą temą. Pagrindiniai darbo uždaviniai:

Sukurti automatizuotą sistemą, kuri yra lengvai suprantama ir prieinama vartotojui.

Sukurti duomenų baze, kuri būtų skirta šiai automatizuotai sistemai.

Išmokti bei suprasti kaip veikia makrokomandos ir pritaikyti žinias įgytas kolegijoje.

Šiam darbo tikslui sukurti yra naudojama MS Excel skaičiuoklė, kurios pagalba yra sukurta automatizuota sistema leidžianti peržiūrėti parduotuvės prekes, jas įdėti į krepšelį ir sėkmingai jas užsisakyti. Darbas prasideda sukuriant duomenų bazę, kurios pagalba galėsime viska perkelti į skaičiuoklę. Automatizuojant šį darbą bus daugiausiai naudojamos makrokomandos, kurių dėka mygtukų paspaudimais galėsim viską nuosekliai įgyvendinti. Taip pat mums prireiks ir kitų MS Excel funkcijų.

Pagrindinis darbo tikslas – sukurti svetainę panašią į internetinio puslapio maketą, kuri leis kiekvienam klientui naudotis sukurta automatizuota sistema. Ši sistema privalęs turėti pagrindinę duomenų saugyklas į kurias bus keliamos visos prekės ir realizuojamos kuriamame darbe. Darbe taip pat bus sukurtos tokios skiltys kaip pagrindinis puslapis bei prekių kategorijos, kad būtų lengva ir paprasta naudotis kievienam iš mūsų, vartotojui ar klientui. Kandangi būtent tokio tipo darbas bus labai panašus į internetines svetaines, kuriose galime įsigyti normas prekes. Šio projekto kūrimui bus reikalingos dauguma MS Excel funkcijų, pavyzdžiui, makrokomandos, filtravimo funkcijos, formulės, puslapių fono, šrifto koregavimas ir t.t. Jų dėka vartotojui bus lengviau naudotis šiuo puslapio maketu ir užsisakyti norimas prekes. Realizuoti šias procedūras naudosiu makrokomandų pagalbą, kurias leis vienu mygtuku paspaudimu, lengvai ir paprastai gauti norimą rezultatą. Kad puslapyje neiškiltų nesklandumų taip pat naudosim ir filtravimo funcijų galimybes, pavyzdžiui ištrinti prekę ar įvesti norimą prekių kiekį. Taip pat bus panaudotos MS Excel kaip skaičiuoklės galimybės, kadangi reikės suskaičiuoti visų prekių bendrą sumą. Visos prekės yra nukopijuotos iš „EuroAtletas“ tinklalapio. Po veiklos automatizavimo sukurtas darbas atrodys kaip tikras šios veiklos internetinis puslapis. Šis darbas yra sukurtas MS Excel programa, todėl norint jį peržiūrėt ar readaguot privalu turėti ją įdiegus ir savo kompiuteryje.

  • Microsoft Word 2016 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (1626 žodžiai)
  • Kolegija
  • Emilijus
  • Informacinių technologijų kursinis Kardio treniruoklių internetinė parduotuvė
    10 - 10 balsai (-ų)
Informacinių technologijų kursinis Kardio treniruoklių internetinė parduotuvė. (2015 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-kursinis-kardio-treniruokliu-internetine-parduotuve.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 07:13
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo