Informacinių technologijų raida referatas


Įvadas. Informacinių technologijų raida. Kompiuterių raidos. Kompiuterių istorija. Interneto atsiradimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Tikslas: Apžvelgti informacinių technologijų raidą, supažindinti su internetinio ryšio tinklais.

Todėl pastebėjus nuolat kylančias Morzės abėcėlės rašto susipainiojimo problemas, buvo imtasi kitų išradimų, kurie galėjo palengvinti ir paskubinti informacijos perdavimą.

Ilgai laukti nereikėjo jau tais pačiais 1837metais mokslininkas A.G.Belas išrado tikrą greitos informacijos perdavimo lobyną, pirmąjį telefoną. O visa tai labai pagreitino informacijos perdavimą. Nors informacijos raida vystėsi gana greitai ir gerai, informacinių technologijų raida vis vystėsi naujai. Ir po ilgos Morzės abėcėlės ir telefono išradimo pertraukos buvo nuspręsta ir toliau tobulinti informacines technologijas, todėl informacinių technologijų raida greitai vystėsi ir plito toliau.

Jau 1895 m. rusų mokslininkas A.Popovas sukūrė pirmąjį radijo imtuvą, kuris išliko ir iki šių dienų. Radijo imtuvo pagalba žmonės galėjo priimti informaciją iš pirmų lūpų, tiesiog tiesiogiai iš radijo stoties žmonės be jokių itin didelių pastangų galėjo klausytis radijo transliuojamų laidų. Kai jau atrodė, jog visos išrastos naujovės jau išrastos ir informacinių technologijų raidai atėjo, pabaiga, netikėtai naujai išrasta informacinių technologijų raida sudrebino visą pasaulį.

Šiandien plačiausiai žinomi 5 šeimų superkompiuteriai, gaminami JAV ir Japonijoje - Cray, CDC/ETA, Fujitsu VP, NEC SX ir Hitachi 820

  • Microsoft Word 247 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (2282 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Informacinių technologijų raida referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Informacinių technologijų raida referatas. (2014 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-raida-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 30 d. 20:17
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo