Informacinių technologijų raida


Technologiju vystymasis. Informaciniu technologiju raida referatas. Informatikos technologiju vystymasis. Informaciniu technologiju referatai. Referatas informaciniu technologiju tema libreoffice writer. Referatas technologijos. Informaciniu technologiju vystymasis. Informacijos perdavimo vystymasis. Informaciniu technologiju vystymosi kryptys. Informacinių sistemų raida ir tipai.

Informacinių technologijų raida. Informacija – tai žinios, kurias galima perduoti, priimti ir įsiminti. Jutimo organai (regos, klausos, lytėjimo ir kiti) informaciją iš aplinkos perduoda į smegenis , o šios ją apdoroja ir kontroliuoja tolesnius mūsų veiksmus. Taip mes suvokiame aplinką, kurioje gyvename, įgyjame įgūdžių ir patirties. Naudota literatūra.

Informacija – tai žinios, kurias galima perduoti, priimti ir įsiminti.

Netgi paprasčiausi vienaląsčiai gyvūnai geba justi aplinkos veiksnius (pavyzdžiui, šviesą, maistą) ir į juos reaguoti. Tobulesnės sandaros būtybės gali ne tik instinktyviai reaguoti į aplinką, bet ir apdoroti ar įsiminti informaciją. Štai paukščiai, pastebėję vanago šešėlį, tuojau sprunka į krūmus, voverės rudenį paslepia maistą ir žiemą, bado metu, jį atsikasa. Tai padeda išgyventi gamtoje. Kai kuriuos gyvūnus įmanoma išmokyti apdoroti ir dar sudėtingesnę informaciją: išdresiravus šunį jis gali lengvai atlikti įvairias komandas, beždžionės išmoksta naudotis įvairiais įrankiais.

O žmogus, kitaip negu kitos būtybės, dar ir sąmoningai mąsto. Tačiau ir jis netapo toks i

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1339 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Silverija
  • Informacinių technologijų raida
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Informacinių technologijų raida. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-raida.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 17:06
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo