Informacinių technologijų taikymas studijose, darbe ir asmeniniame gyvenime


Įvadas. Darbo uždaviniai. Teorinių žinių taikymas praktikoje ir MS Word programos pagalba referato apie informacinių technologijų taikymo galimybes, atliekant įvairius skaičiavimus, parašymas. Įvairių taikomųjų programų galimybių panaudojimas ir įvairių surastų internete ir pačių sukurtų iliustracijų įterpimas. Programos MS Excel galimybių panaudojimas ir lentelių, diagramų, matematinių trigonometrinių funkcijų naudojimo bei didelių duomenų masyvų (sąrašų) analizės pavyzdžiių referate pateikimas. Statistinių funkcijų panaudojimas prognozavime ir individualios užduoties rezultatų darbe pateikimas. Kompiuterio ir konkrečios programinės įrangos naudojimo privačiame gyvenime pateikimas. Tyrimo metodai Lietuvių ir užsienio autorių literatūros analizė. Duomenų paieška ir apdorojimas. Išvados. Literatūra.


Darbo objektas Kompiuterių ir įvairios programinės įrangos naudojimo galimybės studijų rašto darbams bei pristatymams kurti, kompiuterių naudojimo galimybės privačiame gyvenime.

Darbo tikslas Taikomųjų programų taikymas praktinių uždavinių sprendimui. Integruoto dokumento (referato ir skaidrių pateikties) parengimas, darbe, pateikiant įvairiomis taikomosiomis programomis sukurtus objektus.

Matematinės trigonometrinės funkcijos skaičiuojamos pasitelkiant į pagalbą MS Excel veiksmus ir funkcijas. Pavyzdžiui norint sudėti du skaičius naudojame funkcija SQRT kvadratinei šakniai ištraukti pažymime langeli kuriame norime gauti savo atsakymą spaudžiame lygu pažymime skaičių ir po truputi atliekame savo veiksmus svarbiausia nepamesti skliaustų nes jų nepadėjus ar padėjus per daug gauname netikslų atsakymą arba jo visai negauname.

Išvada. Pastaruosius šešerius metus Joniškio raj. Sav. Gyventojų materialinės išlaidos turėjo tendenciją mažėti ir vidutiniškai per metus sumažėdavo po 1221 tūkst. Jei ir toliau bus tokios tendencijos, tai 2019 m. Pradž. Materialinės išlaidos sumažės iki 1677 tūkst.

Analitinis tendencijų analizės būdas iš Statistinės (Statistical) funkcijų kategorijos leidžia pasirinkti dvi pagrindines regresijos funkcijas Trend - tiesinę, kuri pateikiama lygtimi y = a*x+b; Growth - eksponentinę, kurios lygtis y = b*a^x. Regresijos koeficientai a ir b apskaičiuojami naudojant turimas argumentų x ir funkcijos y reikšmes. Analitinis būdas skiriasi nuo grafinio tuo, kad pirmiausiai atliekami skaičiavimai, pateikiama prognozė ir pabaigoje nubraižoma linijinė diagrama, tačiau nepateikiama regresijos lygties matematinė išraiška.

( Sąryšiai, nenaudojantys pirminių raktų naudojami retai, o dažniausi – vienas su daugeliu.

Apibendrinant galima teigti, jog skaičiuoklė MS EXEL 2010 yra labai gera programa, kurios dėka galima

Duomenų bazė sujungia duomenis į vieną visumą ir taip žymiai patogiau ir greičiau galime atlikti darbus.

  • Microsoft Word 537 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3198 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irma
  • Informacinių technologijų taikymas studijose, darbe ir asmeniniame gyvenime
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacinių technologijų taikymas studijose, darbe ir asmeniniame gyvenime. (2018 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-taikymas-studijose-darbe-ir-asmeniniame-gyvenime.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 09 d. 00:17
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo