Informacinių technologijų taikymas studijose, darbe ir privačiame gyvenime


4.informacinių technologijų panaudojimas darbe ir privačiame gyvenime. Informacinių technologijų panaudojimas darbe ir privačiame gyvenime.

Įvadas. Skaičiuoklė ms excel. Lentelės ir diagramos. Matematinės ir trigonometrinės funkcijos. Sąrašai duomenų apdodojimas ir analizė. Statistinės funkcijos prognozavimas. Duomenų bazė. Informacinių technologijų panaudojimas darbe ir privačiamę gyvenime. IŠvados. Literatūra.

Darbo objektas: Kompiuterių ir įvairios programinės įrangos panaudojimo galimybės studijų metu, darbinėje veikloje ir privačiame gyvenime.

Darbo tikslas:Taikomųjų programų taikymo galimybės praktiniams uždaviniams spręsti. Parengti integruotą dokumentą, apjungiantį įvairiomis taikomosiomis programomis sukurtus objektus.

Darbo uždaviniai:

1.Panaudoti teorines žinias praktikoje ir Ms Word programos pagalba parašyti referatą apie informacinių technologijų taikymo galimybes atliekant įvairius skaičiavimus.

2.Panaudoti įvairių taikomųjų programų galimybes ir į tekstą įterptisurastas internete ir pačių sukurtasiliustracijas.

3.Panaudoti programos Ms Excel teikiamas galimybesirdarbepristatytilentelių, diagramų, matematinių trigonometrinių funkcijų naudojimo bei didelių duomenų masyvų (sąrašų) analizės pavyzdžius.

4.Susipažinti su statistinių funkcijų panaudojimu prognozavime ir pateikti darbe atliktą individualią užduotį.

5.Pateikti darbe duomenų bazės objektus, t.y. lentelę, ryšių tarp duomenų bazės objektų schemą ir formą arba ataskaitą.

6.Pateikti kompiuterio ir konkrečios programinės įrangos naudojimo pavyzdžius darbe ir privačiame gyvenime.

  • Microsoft Word 5359 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (1826 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Informacinių technologijų taikymas studijose, darbe ir privačiame gyvenime
    10 - 2 balsai (-ų)
Informacinių technologijų taikymas studijose, darbe ir privačiame gyvenime. (2014 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-taikymas-studijose-darbe-ir-privaciame-gyvenime.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 12:30
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo