Informacinių technologijų taikymas studijose ir asmeniniame gyvenime


Matematikos, fizikos ir informacinių technologijų centras. informacinių technologijų taikymas studijose ir. asmeniniame gyvenime. Darbo objektas, tikslas ir uždaviniai. Skaičiuoklė ms excel. MS Excel 2010 programos langas. Lietuvos ūkių skaičius 2010 ir 2013 m. Loginės funkcijos. Loginės funkcijos grafikas. Eksportas ir importas Baltijos šalyse atrinkti 1993 m. Latvijos ir Lietuvos duomenys. Užimtieji gyv. Radviliškio r. sav. tūkst. kitimo tendencijos prognozės iki 2017m. Ryšių susiejimas. Išvados.


Matematikos, fizikos ir informacinių technologijų centrasinformacinių technologijų taikymas studijose irasmeniniame gyvenime.

Darbo objektas: kompiuterinės programos; Tikslas: Taikomųjų programų taikymas praktinių uždavinių sprendimui, referato ir skaidrių pateikties parengimas; Uždaviniai: Taikyti teorines žinias praktikoje MS Word programos pagalba; Programos MS Excel galimybių panaudojimas; Statistinių funkcijų panaudojimas prognozavime; Tyrimo metodai: Lietuvių autorių literatūros analizė. Duomenų paieška ir apdorojimas. Statistinės analizės metodai.

Eksportas ir importas Baltijos šalyse atrinkti 1993 m. Latvijos ir Lietuvos duomenys.

Užimtieji gyv. Radviliškio r. sav. tūkst. kitimo tendencijos prognozės iki 2017m.

Su skaičiuokle MS Excel galima kurti lenteles, jas saugoti ir apdoroti; MS Excel naudojama skaičiuojant įvairius ekonominius ir vadybinius uždavinius; Su duomenų baze MS Access galime susieti pasirinktus duomenis iš atskirų lentelių, jas kurti tinkama forma, struktūriškai užpildyti ir redaguoti.

  • MS PowerPoint 6149 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (266 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tautvile
  • Informacinių technologijų taikymas studijose ir asmeniniame gyvenime
    10 - 2 balsai (-ų)
Informacinių technologijų taikymas studijose ir asmeniniame gyvenime. (2017 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-taikymas-studijose-ir-asmeniniame-gyvenime.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 21:14
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo