Informacinių technologijų taikymas studijų metu, darbe ir asmeniniame gyvenime


Įvadas. Elektroninė skaičiuoklė ms excel. Matematinės, trigonometrinės ir loginės funkcijos. Statistinės funkcijos prognozavime trendline funkcija. Sąrašai duomenų apdorojimas ir analizė. Duomenų bazė ms access. Matematinės sistemos. Informacinių technologijų panaudojimas darbe ir privačiame gyvenime. Išvados. Literatūra.


Darbo tikslas: Pateikti pavyzdžių bei suteikti bazinių žinių kaip naudotis MS Excel, MS Access, Matchcad.

Funkcija – tai iš anksto sudaryta formulė, atliekanti skaičiavimus tam tikra tvarka, panaudodama duomenis, vadinamus argumentais. Argumentais gali būti skaičiai, tekstas, loginės vertės, pvz., True ir False, duomenų sritys, langelių koordinatės, konstantos ar kitos funkcijos. Keli argumentai skliausteliuose skiriami kableliais ir kabliataškiais. Funkcijos gali būti įterptos viena į kitą ir jų gali būti iki 64. Tačiau tuo atveju, kai funkcijos reikšmės priklauso nuo 2 ar daugiau alternatyvų, tikslinga naudotis logine funkcija IF. Todėl šio darbo tikslas išmokyti atlikti skaičiavimus, panaudojant ne tik įvairias funkcijas, bet ir logine funkcija IF. Inžineriniai skaičiavimai neatsiejami nuo jų rezultatų grafinio pateikimo, todėl būtina suteikti gebėjimus, tinkamai rezultatus atvaizduoti grafikais.

Išvada: per metus žemės kaina vidutiniškai padidėdavo 595,15 Lt /ha, po 5 metų žemės kaina turėtų būti 9313,94 Lt/ha.

Sukuriame ataskaitą. Pele paspaudę ant kūrimas paspaudžiame ant skirtuko ataskaitos pasirenkame užklausas. Jas perkeliame į iš galimų laukų į pasirinktus laukus. Galiausiai redaguojame duomenis ir sutvarkome ataskaitą pasirinktinai.

1) Išanalizavus šį referatą galima išsiaiškinti visus MS Excel, Access naudojimo metodus ir panaudojimo sritį.

2) Visos šios programos palengvina tekstų redagavimą, matematinius skaičiavimus ir lentelių bei diagramų analizavimą, bei duomenų analizavimą.

3) Šios programos padidina komercinį darbą ir komunikacijas darbo srityje, bei asmeniniame gyvenime.

Abromavičius, R ; Burgis, B.2004.  Parankinis kompiuterijos žinynas. Kaunas : Naujasis lankas.

  • Microsoft Word 562 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1371 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andriuha
  • Informacinių technologijų taikymas studijų metu, darbe ir asmeniniame gyvenime
    10 - 2 balsai (-ų)
Informacinių technologijų taikymas studijų metu, darbe ir asmeniniame gyvenime. (2016 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-taikymas-studiju-metu-darbe-ir-asmeniniame-gyvenime.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 16:17
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo