Informacinių technologijų taikymas studijų metu ir asmeniniame gyvenime


Įvadas. Elektroninė skaičiuoklė MS EXEL. Matematinės, trigonometrinės ir loginės funkcijos. Išvados.


Microsoft Office 2010- biuro programų rinkinys, skirtas dirbantiems tiek namuose, tiek ir biure. Taip pat šis programų rinkinys pravers keliaujantiems ir norintiems tvarkyti darbo reikalus, neatitrūkti nuo kasdieninės veiklos (Leonavičienė, 2011).

Darbo objektas: Kompiuterių ir įvairios programinės įrangos naudojimo galimybės studijų rašto darbams bei pristatymams kurti, kompiuterių naudojimo galimybės privačiame gyvenime.

Darbo tikslas: Taikomųjų programų taikymas praktinių uždavinių sprendimui. Integruoto dokumento (referato ir skaidrių pateikties) parengimas, darbe, pateikiant įvairiomis taikomosiomis programomis sukurtus objektus.

Vien pažymėti duomenys ir paspausti (įterpimas, bei diagramos) neužtenka savo diagrama reikia sutvarkyti, tam naudojami diagramos įrankiai (formatas, maketas, dizainas). Sutvarkius gauname gražia ir pristatymui paruošta diagramą.

Teisingai suskaičiavus trigonometrines funkcijas pirmose stulpelių eilutėse gauname atsakymus juos nutraukiame žemyn ir (jei skaičiavimas teisingas) gauname pilną stulpelį skaičių

kuriuos galėsime panaudoti braižant grafiką, o jei skaičių negauname arba mums rašo visišką nesąmonę reikia grįžti prie pradinio skaičiavimo ir žiūrėti, kur padaryta klaida.

Prognozavimas tai veiksmas kai iš duotu duomenų galime sudaryti grafika ir numatyti prognozę keletai metų ar mėnesių į priekį. Ypač dažnai naudojama žemės ūkyje norint nustatyti nustatykite vidutinio našumo žemės ūkio paskirties žemės hektaro kainos Eur. Norint tinkamai nustatyti prognozę reikia turėti tam tikrus duomenis tyrime užsirašyti metus.

Išvada. Žemės kaina turi didėjimo tendencija ir kasmet vidutiniškai (pagal tiesės lygtį) padidėja 166 eur/ha ir 2019 metais gali pasiekti 3133,38 eur/ha Eksponentės kreivė rodo, kad kaina sparčiau augs nuo 2015 metų ir 2019 metais gali pasiekti ir 4140,54 eur/ha.

Filtravimo galimybės labai praverčiamos asmeniniame gyvenime. Dažnai gauname daugybę duomenų iš kurių mums galbūt reikalinga tik nedidelė dalis jų. Norint tai padaryti reikia pirmiausia visa savo duomenų kieki pažymėti pele spragtelime ties valdymo juostos skirtuku Duomenys (Data) ir atveriame priemonių juostą su komandų grupių mygtukais, po to atvertame lange Išplėstinis filtras į laukelius įrašome duomenis pagal kuriuos norėtume gauti savo lentelę.

Tačiau duomenų bazės valdymo sistema neužtikrina duomenų perdavimo į norimą vietą.

Informacines technologijas darbe galime panaudoti pagal darbo pobūdį. Priklausomai nuo darbo pasirenkame kokios mums programos bus reikalingos. Dažniausiai pasitaikančios naudojamos programos yra MS Word ir MS Excel.

Naudojantis MS Excel programa greit ir lengvai atlikti įvairius skaičiavimus.

Darant įvairius darbų pristatymus nepakeičiamas pagalbininkas yra MS PowerPoint programa.

  • Microsoft Word 3473 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2585 žodžiai)
  • Universitetas
  • Silvija
  • Informacinių technologijų taikymas studijų metu ir asmeniniame gyvenime
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacinių technologijų taikymas studijų metu ir asmeniniame gyvenime. (2018 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-taikymas-studiju-metu-ir-asmeniniame-gyvenime.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 21 d. 06:26
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo