Informacinių technologijų testas


Informacines technologijos testai. Testai informacinės technologijos. Kokio šrifto stiliaus efekto nebūna. Informacinių technologijų testai. Kokio veiksmo negalima atlikti interneto narsykle. Kokiu budu neplinta kompiuteriu virusai. Kuri iš šių programų geriausiai tinka tekstinei informacijai tvarkyti. Kokiu budu kompiuterio virusas neplinta. Kuris apsisaugojimo nuo kompiuteriniu virusu budas yra labiausiai paplites. Kuri is programu geriausiai tinka tekstinei informacijai įrašyti.

Informacinės technologijos tai. Siekiant neprarasti informacijos, įrašytos į įrašomajį kompaktinį diską, diską reikia saugoti nuo:. Į kurį aplanką paprastai patenka nebaigti rašyti ir išsaugoti laiškai? Kas yra laikmena ? Kad būtų galima naudotis el. Paštu:. Kokio tipo failai gali būti prisegami prie elektroninio pašto laiškų? Kuris apsisaugojimo nuo kompiuterinių virusų būdas yra labiausiai paplitęs? Kuris iš teiginių apie failus ir katalogus yra teisingas? Kuri iš šių programų geriausiai tinka tekstinei informacijai tvarkyti? Kuris klaviatūros mygtukas pakeičia didžiųjų ar mažųjų raidžių rašymo režimą priešingu? Kurio veiksmo negalima atlikti interneto naršykle? Kuriuo būdu kompiuterių virusai neplinta? Kokiu formatu naršyklei pateikiamas tinklapių turinys? Kaip antivirusinės programos gali aptikti kompiuterių virusus? Kurie iš šių prievardžių skirti žymėti failams su grafine informacija? Kuris protokolas skirtas interneto tinklapiams perduoti? Kuris iš šių prievardžių skirtas žymėti failams su kompiuterio vykdomomis programomis? Kokio šrifto stiliaus efekto nebūna? Kuo skiriasi failo kopijavimas į kitą katalogą nuo perkėlimo? Išjungus kompiuterį, operatyvioji atmintis:.
  • MS PowerPoint 2623 KB
  • 2012 m.
  • 62 puslapiai
  • Penceka
  • Informacinių technologijų testas
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacinių technologijų testas. (2012 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-testas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 16:10
×