Informatika Operacinės sistemos Kompiuterinės programos konspektas


Operatyvioji OA , pastovioji , vaizdo ir spartinančioji atmintinės. Įvedimo įtaisai klaviatūra pelė skaitytuvas mikrofonas skaitmeninis fotoaparatas. Išvedimo įtaisai monitorius spausdintuvas garsiakalbis multimedija. Daugiafunkcinis įrenginys , modemas , internetinė vaizdo kamera. Operacinė sistema OS. Virusai ir antivirusinės programos , ugniasienės. Turtines ir neturtines. Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymas. Viešojo naudojimo , nemokama , atviroji , laikinai nemokama , demonstracinė , komercinė. Asmens duomenys –.


Visi kompiuterio komponentai yra pagrindinėje plokštėje. Svarbiausios jo dalys procesorius ir vidinė atmintis. Duomenų srautai, adresai ir komandos siuntinėjami tarp procesoriaus ir įtaisų magistralėmis. Prie magistralės prijungiami plėtotės lizdai, per kuriuos prie kompiuterio galima prijungti vidinius įtaisus ar papildomas plokštes.

Vidinę atmintinę sudaro Operatyvioji (OA), pastovioji, vaizdo ir spartinančioji atmintinės.

Operatyviojoje atmintinėje įrašomos vykdomosios programos ir jų darbui reikalingi duomenys.

Pastoviojoje atmintinėje programos ir duomenys joje yra reikalingi kompiuteriui, nes išjungus kompiuterį duomenys išlieka.

Išvedimo įtaisai (monitorius,spausdintuvas,garsiakalbis,multimedija) atkoduoja duomenis iš dvejetainio kodo į žmogui suprantamus signalus.

(Daugiafunkcinis įrenginys, modemas, internetinė vaizdo kamera) atlieka įvedimo ir išvedimo įtaisų funkcijas.

Operacinė sistema (OS) - valdo kompiuterio ir prie jo prijunktų išorinių įtaisų darbą.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (362 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ingrida
  • Informatika Operacinės sistemos Kompiuterinės programos konspektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Informatika Operacinės sistemos Kompiuterinės programos konspektas . (2017 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatika-operacines-sistemos-kompiuterines-programos-konspektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 14:19
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo