Informatika - visio programos pasiruošimas egzaminui - teorinė dalis


Klausimai egzaminui pasiruošti. kokia ms visio paskirtis ? Kam skirtas brėžinio lapas ? Kokie brėžinio lapo parametrai. Kas yra brėžinys ? Koks brėžinio failo tipas. Kaip galima keisti brėžinio vaizdo dydį ?. Kaip galima keisti brėžinio vaizdo dydį klaviatūra ? Kaip galima lygiuoti figūras. Kas yra pririšimo linija ? Kam ji skirta. Kas yra figūrų sankloda ? Kokios yra operacijos. Kokias žinote figūrų komponavimo operacijas ? Kam jos skirtos. Kokia operacija galima figūrose vaizduoti skyles. Kokia operacija galima padauginti figūras. Kokio tipo gali būti tekstas brėžinyje ? Kuo skiriasi tipai. Kas yra trafaretas ? Kaip kuriami trafaretai ? Kaip apibrėžiamos figūrų trafarete savybės ? Kas yra dokumento trafaretas. Kaip kuriamas lapo fonas ? Kaip kuriamos lapo antraštės. Kam galima kurti ataskaitas ? Kur išsaugomos ataskaitos ? Kokio tipo kuriamos ataskaitos. Kas yra šablonas ? Kaip kuriami šablonai. clarifier žymėjimas ir veikimo principas. filter žymėjimas ir veikimo principas. agitator žymėjimas ir paskirtis. vapor žymėjimas ir schema. evaporator žymėjimas ir veikimo principas. tower žymėjimas. cooling tower žymėjimas ir veikimo principas. centrifugal pump žymėjimas ir veikimo principas. pump mixer žymėjimas ir veikimo principas. fan žymėjimas. blower žymėjimas ir skirtumas nuo ventiliatoriaus. roll press žymėjimas. kettle žymėjimas ir panaudojimo sritys chemijos procesuose. flash drum žymėjimas ir veikimo principas. venturi žymėjimas ir veikimo principas. valve ir jos modifikacijų žymėjimas. refrigerator ir jo modifikacijų žymėjimas.

Brėžinio lapas yra skirtas tam tikrai pasirinktai brėžinių kategorijai braižyti. Brėžiniui brėžti. Lapo dydis, orientacija, brėžinio skalė, pavadinimas, fonas, matavimo vienetai.

4. Kaip galima keisti brėžinio vaizdo dydį? 5. Kaip galima keisti brėžinio vaizdo dydį klaviatūra?

1.Brėžinio vaizdą padidinti (ar sumažinti) taip pat galima naudojant skirtuko View grupėje Zoom esantį mastelio įrankį Zoom.

Skirtuko View grupėje Show paspausti įrankį Task Panes ir parinkti Pan & Zoom.

• Skirtuko Home grupėje Tools paspausti rodyklės įrankį .

• Vienu metu nuspausti Ctrl ir Shift klavišus. Pelės rodyklė pasikeis į padidinimo stiklo ženkliuką.

• Brėžinio lape apibrėžti sritį, kurią norima padidinti.

• Norint atstatyti buvusį brėžinio vaizdą, reikia vienu metu paspausti klavišus Ctrl+ Shift+W.

Figūros gali būti lygiuotos stačiai arba gulsčiai.

Norint išlygiuoti ir „prikabinti“ figūras prie pririšimo linijos, reikia:

1. Paspausti kairį pelės klavišą ant vertikalios ar horizontalios liniuotės. Laikant paspaustą pelės klavišą, nutempti į brėžinio lapą pririšimo liniją.

2. Paspausti kairį pelės klavišą ant figūros ir jo neatleidžiant nutempti figūrą prie pririšimo linijos. Kai atsiranda žalias kvadratas, pelės klavišą atleisti.

Raudonas kvadratas „prikabina“ figūrą prie pririšimo linijos.

1.Pažymėti pirmą figūrą, pagal kurią kitos figūros bus lygiuojamos

2.Laikant paspaustą Shift, pažymėti visas kitas figūras, kurios bus lygiuojamos pirmosios atžvilgiu.

Align Top, Bottom, Middle – lygiavimas gulsčiai

Galima pasirinkti abi lygiavimo galimybes vienu metu.

Pririšimo linijos – nespausdintos linijos, kurios gali būti bet kurioje brėžinio vietoje. Perkėlus pririšimo liniją į kitą vietą, su ja bus perkeltos ir visos „prikabintos“ figūros.

Figūrų sankloda tai tvarka kuria figūros yra išsidėliojusius (kuriame sluoksnyje jos yra).

Home. Arrange. Bring Forward arba Home. Arrange. Send Backward, išplėstiniame sąraše pasirinkti norimą tvarką.

9. Kokias žinote figūrų komponavimo operacijas? Kam jos skirtos?

Prieš atliekant bet kurį transformacijos veiksmą, visos figūros turi būti pažymėtos. Norint atlikti figūrų komponavimą, reikia komandos File-Options-Customize Ribbon lango srityje Customize the Ribbon suaktyvinti skirtuką Developer.

  • Microsoft Word 543 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1842 žodžiai)
  • Neringa
  • Informatika - visio programos pasiruošimas egzaminui - teorinė dalis
    10 - 2 balsai (-ų)
Informatika - visio programos pasiruošimas egzaminui - teorinė dalis. (2015 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatika-visio-programos-pasiruosimas-egzaminui-teorine-dalis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 04:16
×